Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Co sądzicie o naszym forum? Czego brakuje, a co powinniśmy zmienić?

Re: Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Postprzez prowokant » 16 mar 2012, o 22:15

Zmiany z plecakami?
Ostatnio edytowano 16 mar 2012, o 23:18 przez prowokant, łącznie edytowano 1 raz
sni. podr.zuj. p.znajwaj. :geek:
prowokant
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 mar 2012, o 22:27

Re: Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Postprzez prowokant » 16 mar 2012, o 23:31

Ja mam na myśli najprostsze rozwiązanie, czyli:

- ułatwienie użytkownikowi nawigacji po tematach.
- bardzo szybką możliwość przejścia z jednego tematu do drugiego, lub natychmiastowej zmiany działu.
- unormowanie i okrojenie informacji wyświetlanych w szablonie (to bardzo przyspieszy nawigację) W tej chwili jest to dla mnie za bardzo chaotyczne.
- możliwość szybkiego podpięcia pinezki w ciekawym temacie z linkiem do kolejnego ciekawego tematu.
- umożliwienie użytkownikom tworzenia bardziej rozbudowanych profili - to zachęci z pewnością do korzystania z forum.

Na razie tyle :ugeek:
sni. podr.zuj. p.znajwaj. :geek:
prowokant
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 mar 2012, o 22:27

Re: Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Postprzez prowokant » 17 mar 2012, o 06:49

Hmm nic prostszego by to wyjaśnić, informatykiem jestem nie od dziś.

-Nie ma problemu po stronie forum i administratorów. Problem pojawia się po znalezieniu na forum ostatniej informacji i zredagowaniu jej, bo pojawia się wtedy bezsens :D Hahahaha.. ktoś by spytał o co chodzi? Nie wiem. Ja wiem tyle, że jak idę do marketu po chleb to wychodze z całym zestawem przediotów których nawet nie pamiętam z reklam, ale coś w tym jest. Dlaczego forum ma być przyjazne w obsłudze.. TO PROSTE RACZEJ.. im więcej informacji, tym większa potrzeba przebywania tutaj. Gwarantuję Ci, że dla nowych użytkowników to lepsze niż gry komputerowe. Jeżeli potrzebujesz komentarza to służę radą :)

- Pisząc o nawigacji, nie muszę wiele tłumaczyć - możesz nie rozumieć - ale jak dla mnie to nie widać wtedy na forum możliwości zgubienia się. Możesz w prosty sposób wybierać W którym wątku chcesz być nie kolosalizując. Rozumiesz? chodzi o taki pokazanie użytkownikowi - może być w panelu - możliwości przejścia przez forum nie odświerzając ani nie cofając stron w przeglądarce, wtedy explorujesz a nie przypominasz sobie. Rozumiesz?

Tak Tak, chodzi o stronę główną naturalnie. Moim zdaniem powinna być przejrzysta i okrojona w informacje do minimum, jak mapka informacyjna w stolicy kraju, tak, by nie musieć szukać bez sensu zabytków, tylko móc bez szukania wskazać palcem, i pójść zobaczyć ciekawostkę. To się nazywa uproszczona exploracja.. rozumiesz? Tak miało by być...

Pinezka ma służyć prostemu zaznaczeniu ciekawostek dla mnie i dla innych których ta informacja może zaciekawić...

Nie wiem czy to da się zrobić... ja mogę wskazywać palcem co jest biedne, reszta należy to adminów.. dlatego, że je się na tym nie znam.

Pomysł jest od serca :)
sni. podr.zuj. p.znajwaj. :geek:
prowokant
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 mar 2012, o 22:27

Re: Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Postprzez chuckney » 8 kwi 2012, o 21:43

Jak dla mnie to jedno z najlepszych for jakie znam ;) Bardzo przejrzyste, dokladne, dobre tematy- czasem moze dublowane ale w ogolnym bilansie na pewno na plus! :D Gleboki uklon dla tworcow! Jesli zauwaze jakies niedociagniecia to na pewno zwroce tutaj na nie uwage. ;)
Aby do przodu!
Avatar użytkownika
chuckney
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 02:03
Lokalizacja: Gliwice
Nr gadu-gadu: 40089035

Re: Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Postprzez Rafał93 » 15 maja 2012, o 18:48

I może jeszcze dział dla niezarejestrowanych. Wydaje mi się, że wiele osób przechodzi przez rejestrację po to by o coś zapytać i wiele kont nie jest używanych.
Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp :D
Rafał93
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 15:10

Re: Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Postprzez adrub » 20 maja 2012, o 15:40

Forum samo w sobie to już trochę przeżyty twór.. w dzisiejszym świecie wypiera go np. facebook.

zgodzę się też, że jest trochę bałagan.
Chociażby jak wchodzi ktoś nowy i widzi tluste: "Sylwester 2011" to chyba zbyt świeżo to nie wygląda.

Jeśli chodzi o zmiany, to fajnie byłoby obok forum zrobić taki mały portalik.
strona główna na której masz jakieś skróty z forum (gorące tematy czy coś), poza tym ciekawe artykuły z różnych innych stron zaczerpnięte, tak jak działa wykop czy http://www.itnews.com/
do tego jakieś porady, linki, itp itd., taki mały peron4.pl
spis nadchodzących imprez podróżniczych, takie kalendarium.

Każdy by mógł też napisać jakiś artykuł, czy jakieś howto - wpadł na fajny pomysł jak sobie z czymś poradzić co może życie uprzyjemnić innym itd itp

hmm? :)
stworzeniem takiego portalu nawet mógłbym się zająć jeśli byłby pozytywny odzew. Ale to po sesji, która zbliża się nieuchronnie.
Możesz wszystko!

tel:
gg:
e-mail:
Avatar użytkownika
adrub
Moderator
 
Posty: 80
Dołączył(a): 7 sie 2011, o 14:18
Nr gadu-gadu: 1849688

Re: Zmiany? Dla kogo i czy są potrzebne?

Postprzez pieknyolek » 8 lip 2019, o 13:07

Bardzo ciekawy wątek :)

___________________________________________
http://okulista-szczecin.com/kontaktolog.html
pieknyolek
 
Posty: 45
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 15:34

Poprzednia strona

Powrót do Jak ulepszyć autostopik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron