Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Portugalia.

Re: Portugalia.

Postprzez lapavlo » 13 lut 2012, o 00:50

Chciałbym zagościć z 5-6 dni na plaży z namiotem w Portugalii. Tak, żeby było jak najmniej ludzi w sezonie (czerwiec-lipiec), które miejsce polecacie?
lapavlo
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 22:12

Re: Portugalia.

Postprzez arahja90 » 14 lut 2012, o 01:56

hej, a które okolice Portugalii konkretnie Cię interesują? mam znajomych w okolicach Lizbony [Santa Iria de Azoia], oraz w Aveiro (niedaleko Porto). jeżeli mniej więcej w tych regionach miałbyś zamiar przebywać mogę poprosić o polecenie czegoś bezpiecznego. :]
myślę, że : )
Avatar użytkownika
arahja90
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 kwi 2010, o 17:24
Nr gadu-gadu: 0

Re: Portugalia.

Postprzez lapavlo » 17 lut 2012, o 19:01

hej, a które okolice Portugalii konkretnie Cię interesują? mam znajomych w okolicach Lizbony [Santa Iria de Azoia], oraz w Aveiro (niedaleko Porto). jeżeli mniej więcej w tych regionach miałbyś zamiar przebywać mogę poprosić o polecenie czegoś bezpiecznego. :]


Te rejony byłby świetne! Jakby można było to bym prosił o jakieś informacje na temat bezpiecznych miejsc tam :)
lapavlo
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 22:12

Re: Portugalia.

Postprzez arahja90 » 21 lut 2012, o 13:06

póki co dostałam odpowiedź od znajomych z Aveiro:
Well, the best place for your friend to sleep is the camping sites. Because during the night some beaches can be dangerous. He also has find cheap places to stay, some hostels and guesthouses! I think it's better for him, than free camping!If you need more informations you can ask me!
potrzeba ściślejszych info? ;)
mikimaus-pw
myślę, że : )
Avatar użytkownika
arahja90
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 kwi 2010, o 17:24
Nr gadu-gadu: 0


Powrót do Europa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron