Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

przejść wybrzeże zimą od granicy do granicy

Wszelkiego rodzaju podróże po Polsce.

przejść wybrzeże zimą od granicy do granicy

Postprzez lukaliseklukaszy » 29 lis 2011, o 23:13

Cel - przejść wybrzeże zimą od granicy do granicy.Trudniejszą trasą z Piasków na Mierzei Wiślanej od samego Świnoujścia na wyspie Wolin.

Termin - początek stycznia 2012 (możliwe przesunięcia startu o kilka dni). Teoretycznie zakładam ok 20 dni drogi, być "morze" szybciej albo i nie;).

Warunki - 25 km dziennie , czasem więcej, czasem mniej. Nocleg w namiocie.Wyżywienie - kuchenka benzynowa + fantazja kucharza, oczywiście często ognisko:D. Koszt wyprawy jak dla mnie zamyka się w dojeździe i wyżywieniu.(+.- 300zł) Reszta zależy od sprzętu jakim dysponujesz.

Szukam młodego duchem, szalonego towarzysza,towarzyszki lub towarzyszy tej wyprawy, którym nie straszne są śnieg, lód, piach, wiatr i woda. Kogoś, z kim bym dzielił trud i radości podróży, liczył na wzajemne wsparcie w razie "W" i pomoc w dokumentacji wyprawy.

Przeszedłem już raz tą całą trasę w odwrotnym kierunku, latem, zeszłego roku - było nie-sa-mo-wicie.PRZYGODA!
Mam doświadczenie i trochę sprzętu by przeżyć w takich warunkach wink.gif

Pytania, wątpliwości, propozycje pisz- mlazgi@o2.pl lub dzwoń 507475729. ...i już zacznij trenować


ktoś jeszcze chętny jest nas 2...
Avatar użytkownika
lukaliseklukaszy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 wrz 2011, o 08:22
Lokalizacja: Słupsk
Nr gadu-gadu: 0

Re: przejść wybrzeże zimą od granicy do granicy

Postprzez lukaliseklukaszy » 3 sty 2012, o 13:17

Hej ludzie:) moze ktos jeszcze chce sie z nami przejsc?jest nas czworo:) plus kilka osob na jakichs odcinkach... To juz na dniach startujemy 10 stycznia...wiecej info na pw.
lub tu
http://www.facebook.com/events/196523067104402/
Avatar użytkownika
lukaliseklukaszy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 wrz 2011, o 08:22
Lokalizacja: Słupsk
Nr gadu-gadu: 0


Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron