Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Pomoc w pracy szkolnej

Porady i przestrogi dla autostopowiczów.
Oraz śmieszne zaskakujące opowieści z trasy.

Pomoc w pracy szkolnej

Postprzez Dzienciou » 1 lis 2011, o 15:00

Witajcie drodzy autostopowicze!
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w pracy na turniej reportażu (chyba nie muszę tłumaczyć, o co chodzi w tym konkursie^^). Jako temat pracy wybrałem właśnie podróże autostopem, jako, że kręciło mnie to od dziecka. Mam już na koncie parę własnych krótkich przejażdżek, które tylko zwiększyły mój apetyt:) no ale na coś „grubszego”, przed 18 raczej nie mam co liczyć... Dlatego zwracam się do Was o pomoc, w postaci udzielenia odpowiedzi na parę pytań:
1.Dlaczego jeździsz autostopem? Co Cię w tym kręci?
2.Ulubione miejsce do łapania? (Dobra, to może być trochę tajemnica firmy... Może niekoniecznie ulubione, ale „jakieś fajne”. Najlepiej we Wrocławiu/jego pobliżu)
3.Najciekawsza podróż autostopem – to główny punkt, jeśli nie macie chęci/czasu na udzielenie wszystkich odpowiedzi, to skrobnijcie coś tylko tutaj... Albo może macie relacje ze swoich podróży udostępnione na własnej stronie/blogu/whatever i zgadzacie się, żebym korzystał z Waszych wypocin?(oczywiście nie chodzi tu o „zerżnięcie” całości ctrl+c, ctrl+v...) W takim wypadku mile widziane linki :D bardzo miła i pomocna będzie każda wypowiedź, oczywiście im bardziej szczegółowo tym lepiej :) Oczywiście więcej niż jedna relacja też baaardzo mile widziana :>
4.Skąd jesteście, ile macie lat, od kiedy jeździcie stopem?

I to w sumie tyle. Jak widzicie, nie proszę Was o specjalnie duży nakład pracy, a dla mnie każda wypowiedź będzie na wagę złota. Dodam jeszcze, że jeśli uda mi się napisać coś naprawdę dobrego, istnieje szansa, że moja praca trafi do Gazety Wyborczej – a kto nie chciałby przeczytać o swoich przygodach w najpopularniejszej gazecie w Polsce?

Amen. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)

PS. Aha, jakby ktoś był zainteresowany większą współpracą – np. wywiad na żywo/przez Skype'a – podaję mojego maila : mikidz@o2.pl
PS2. Jeśli wybrałem niewłaściwy dział, bardzo proszę o przeniesienie...
Dzienciou
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lis 2011, o 14:55

Re: Pomoc w pracy szkolnej

Postprzez Carpini » 24 lis 2011, o 15:36

Jeszcze aktualne?
Avatar użytkownika
Carpini
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2011, o 14:46


Powrót do Doświadczenia i opowieści

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron