Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Albania.

Re: Albania.

Postprzez dudek92 » 23 sie 2011, o 20:43

w Albanii trzeba uważać czy kierowca nie chce pieniędzy za podróż, a poza tym to jest w porządku, całą Albanię przejechaliśmy z północy na południe i z powrotem we czwórkę ;D
Avatar użytkownika
dudek92
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 gru 2010, o 20:41
Lokalizacja: Brzeg Dolny
Nr gadu-gadu: 5841333

Re: Albania.

Postprzez Shilona » 25 sie 2011, o 17:50

Nie chciałabym pisać tutaj o rzeczach które mnie zszokowały, bo .. WAS nie zszokują.
Chcesz się poczuć jak atrakcja turystyczna? Go go w stronę Albanii. Kraj, który nie przestanie mnie dziwić, polecam w 100%, trzeba to przeżyć osobiście.
Poza tym jest naprawdę tanio i nie mając dużo pieniędzy, można zjeść w 5 gw. hotelu za 15 zł 8-)
Podobno mafia handlująca nerkami istnieje, tu: zarekomenduję gaz pieprzowy :D A tak serio to nic się nikomu nie stało, ale warto się mieć na baczności, bo to kraj gdzie nie ma klasy średniej więc nie zdziwi mnie istnienie takiej organizacji z "horroru".

Jak mówił przedmówca (Wojtek, Olej? :P ) TRZEBA PYTAĆ O KASĘ kierowcę, bo tam się chyba na 'stopa' też taxi łapie (a nie wszystkie samochody mają tabliczkę).

I fakt, przejechaliśmy w 4 całą Albanię, także jeśli chodzi o problem łapania tam stopa: no problem

Sh.
Avatar użytkownika
Shilona
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 wrz 2010, o 15:19
Lokalizacja: Poznań (/Rzeszów)
Nr gadu-gadu: 1773340


Powrót do Europa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron