Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Gorcstok w sierpniu :)

Wszelkiego rodzaju podróże po Polsce.

Gorcstok w sierpniu :)

Postprzez Caro:) » 7 sie 2011, o 23:58

Hej! Jeśli ktoś lubi polskie górki, a nie chce wspinać się na wielkie szczyty, a do tego lubi piosenkę turystyczną, polecam Gorcstok- festiwal odbywa się w Gorcach (no ;P), dowiedziałam się, że już w weekend 19-22. Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany, na tej stronie ( http://www.skpg.e-gory.pl/nowa/bazy/nam ... /jak_dojsc ) mapka dojazdu a pod hasłem Gorcstok więcej info na temat samego festiwalu. ;) Byłam tam parę lat temu i moim zdaniem na prawdę warto, jeśli ktoś lubi takie klimaty ;) Jeśli ktoś by się wybierał, dajcie znać, zawsze możemy połączyć siły ;)
Caro:)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sie 2010, o 13:57

Re: Gorcstok w sierpniu :)

Postprzez mist666 » 8 sie 2011, o 14:45

Hej :)

a na jak długo planujesz wycieczkę? Dla mnie sam weekend to trochę krótko ale sam pomysł fajny.
mist666
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sie 2011, o 14:43

Re: Gorcstok w sierpniu :)

Postprzez Caro:) » 8 sie 2011, o 18:28

No ja niestety jestem uwiązana w domku przez tydzień, więc planowałam wyjście w pt., gdzieś koło południa, bo wtedy będę wolna, a powrót w poniedziałek-ale to jeszcze do dogrania z całą ekipą ;)
Caro:)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sie 2010, o 13:57

Re: Gorcstok w sierpniu :)

Postprzez Conradi » 17 sie 2011, o 00:49

Mogę polecić tę imprezę, byłem 2 lata temu.
Tylko trzeba się zaopatrzyć w potrzebne rzeczy i trunki, bo w tej bazie namiotowej to nie można nic poza herbatą kupić. :lol:
"Tylko tak urosnę, jak wysoko sięgam. Tylko tak daleko zajdę, jak daleko szukam. Tylko tak dużo ujrzę, jak głęboko patrzę. Tylko takim się stanę, jak o sobie marzę." Karen Ran
Avatar użytkownika
Conradi
 
Posty: 96
Dołączył(a): 15 lis 2010, o 04:10
Lokalizacja: Kraków
Nr gadu-gadu: 10922717


Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron