Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Prowadził nas los

Re: Prowadził nas los

Postprzez MajaJasmin » 9 lis 2010, o 17:15

To ja jeśli można pisałabym się w kolejke na "Prowadził nas los" ;) odbiore z Wrocławia i szybko oddam [wykłady na pwr są naprawde świetna okazją aby zapoznac się z książką:D ]
Od kogo w takim razie mogłabym ją pozyczyć?
MajaJasmin

Nr gadu-gadu: 5746600

Postprzez Marzena89 » 9 lis 2010, o 18:33

Można ode mnie ;) Ja na razie nikt nie wali drzwiami i oknami, żeby pożyczyć te książki :D
proszę zagłosuj na mnie na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/a ... -tajlandii i pomóż mi wyjechać na wolontariat do Tajlandii :)

http://zapiskizpodrozy.eu/
wolontariat w RPA
autostopowe szlajanie po Europie
Marzena89

Nr gadu-gadu: 2478126

Postprzez MajaJasmin » 11 lis 2010, o 02:38

ok.:) to powiedz mi kiedy i gdzie moge Cię złapać;) ja jestem teraz cały czas we wrocławiu:)
MajaJasmin

Nr gadu-gadu: 5746600

Postprzez mintai » 11 lis 2010, o 02:49

ode mnie "prowadził..." poszła w obieg
"moja afryka" jest na razie na podkarpaciu i nie mam do niej dostępu, może będzie w piątek u mnie
mintai

Nr gadu-gadu: 0

Postprzez Conradi » 24 mar 2011, o 02:45

Zgadzam się z AdamemAdamem, że książka "Prowadził nas los" napisana jest w sposób nie za ciekawy!
Pisana w stylu: "byliśmy tam a tam", "widzieliśmy to i to" i tak dalej.....
Jak gdyby autorka (którą oczywiście b. podziwiam za dokonania) uważała, że już sama w sobie taka podróż będzie ciekawa, a książkę będzie "pisało życie", które ich spotkało na trasie.
A myślę jednak, że dało by się to inaczej -znacznie ciekawiej opisać. Jak dla mnie to za mało, oczekiwałem czegoś więcej, jakiś dłuższych opisów przyrody, więcej własnych przemyśleń itp..
Przeczytałem, mam wyobrażenie, ale nie warto moim zdaniem do niej wracać
"Tylko tak urosnę, jak wysoko sięgam. Tylko tak daleko zajdę, jak daleko szukam. Tylko tak dużo ujrzę, jak głęboko patrzę. Tylko takim się stanę, jak o sobie marzę." Karen Ran
Conradi

Nr gadu-gadu: 10922717

Postprzez Conradi » 25 maja 2011, o 18:56

raz przeczytałem i mi wystarczy, więc:
mam do sprzedania książkę "Prowadził nas los" Kinga Choszcz & Chopin,
życzyłbym sobie za nią 25zł.,
jej stan oceniam na dobry, ale jak ktoś chce mogę mu podesłać foty tej książki
Conradi

Nr gadu-gadu: 10922717

Postprzez Snaefridur » 30 lip 2011, o 16:30

Conradi napisał(a):Zgadzam się z AdamemAdamem, że książka "Prowadził nas los" napisana jest w sposób nie za ciekawy!
Pisana w stylu: "byliśmy tam a tam", "widzieliśmy to i to" i tak dalej.....
Jak gdyby autorka (którą oczywiście b. podziwiam za dokonania) uważała, że już sama w sobie taka podróż będzie ciekawa, a książkę będzie "pisało życie", które ich spotkało na trasie.
A myślę jednak, że dało by się to inaczej -znacznie ciekawiej opisać. Jak dla mnie to za mało, oczekiwałem czegoś więcej, jakiś dłuższych opisów przyrody, więcej własnych przemyśleń itp..

A ja myślę, że tak właśnie było. Może i można to było "podrasować", ale rzecz była opisywana raczej na świeżo i raczej autorka tworząc to nie zastanawiała się jak to brzmi; a że jako takie poszło? może takie właśnie miało być autentyczne zapiski, takie jakimi oryginalnie powstały, bez literackiego koloryzowania, coby się ludowi przypodobać...

AdamAdam napisał(a):No i nie rozumiem tego całego weganizmu czy jak to się nazywa, ile oni stracili przeżyć smakowych w tych wszystkich krajach, Ludzie... :)

maniek napisał(a):mnie też wkurzał światopogląd, ale nie można mieć wszystkiego, weganizm jest dziwny, strasznie ogranicza, jest tyle dobrego mięsa do zjedzenia:D

Czy wyście na głowę upadli? Sałaty nie lubicie?? :D
Snaefridur

Poprzednia strona

Powrót do Książki