Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Kosmetyczny upominek?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Kosmetyczny upominek?

Postprzez Deniek » 21 sie 2019, o 12:44

Jak myślicie, czy taki zestaw lakierów do paznokci hybrydowych to będzie dobry prezent urodzinowy dla żony? Żona uwielbia manicure hybrydowy, do kosmetyczki w tym celu chodzi raz na 3 tygodnie. Może ucieszyłaby się z takiej niespodzianki?
Deniek
 
Posty: 344
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 08:48

Re: Kosmetyczny upominek?

Postprzez madkapolka » 30 wrz 2019, o 09:55

Zobacz box niespodzianka od producenta włóczki Lilioppi
madkapolka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 wrz 2019, o 11:31
Nr gadu-gadu: 0

Re: Kosmetyczny upominek?

Postprzez 32zaro » 8 paź 2019, o 12:35

moja siostra dość często chodzi na zabiegi pielęgnacyjne na włosy, niedawno korzystała z keratyny czekoladowej Amazon Keratin - efekt piorunujący :) na urodziny podarowałam jej kosmetyki polecane do stosowania po zabiegu, wybrałam krem wygładzający oraz serum z olejkiem arganowym. Bardzo się ucieszyła
32zaro
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 14:58

Re: Kosmetyczny upominek?

Postprzez jurasekl22 » 20 maja 2021, o 14:33

Zestawy kosmetyków moga być doskonałym pomysłem na prezent, dlatego zdecydowanie mogę Wam polecić sklep internetowy z kosmetykami - https://eveline.pl/paznokcie/przeznacze ... cja-skorek . Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
jurasekl22
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Kosmetyczny upominek?

Postprzez kamja » 27 mar 2023, o 09:41

Możecie również zdecydować się na zakup voucheru na zabieg kosmetyczny. Myślę, że to dobry wybór. Z tego co się orientuję, to w https://easywaxing.pl/pl/depilacja-brazylijska/ także wydają takie bony na depilację. Fajna sprawa, w szczegolności teraz przed latem.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron