Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Wybór kosmetyków

Re: Wybór kosmetyków

Postprzez magoo » 24 lut 2023, o 11:34

Sama lubię stosować olejki eteryczne do kąpieli. Wydaje mi się, że jestem dzięki nim bardziej zrelaksowana. Warto dowiedzieć się co to jest aromaterapia Chyba nieświadomie ją stosuję, sprawdzę z ciekawości jeszcze inne olejki jak na mnie działają i czy działają. Mam już eukaliptus i lawendę. W tej chwili chyba najbardziej chciałabym poczuć kolendrę, zobaczymy jak wypadnie.
magoo
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 lut 2023, o 12:49

Re: Wybór kosmetyków

Postprzez carmen » 24 mar 2023, o 20:22

Hmm ok - dobrze jest wiedzieć, gdzie i co możemy kupić? A czy macie jakieś doświadczenie również z firmą https://sklep.zrobswojkosmetyk.pl/pl/c/ ... wienia/256
?? Bo wiecie dla mnie ciekawym tematem jest ostatnio tworzenie własnych kosmetyków, a tam macie surowce wszelkiego typu. Możecie sobie sprawdzić jaki wpływ mają przykładowo poszczególne składniki na naszą cerę itd.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Wybór kosmetyków

Postprzez jurasekl22 » 25 mar 2023, o 11:01

Dbanie o dobrze nawilżoną skórę całego ciała też jest ważne. Ja regularnie staram się nawilżać po przysznicu, przed pójściem spać mam taką swoją wieczorną rutynę pielęgnacyjną. Uwielbiam kosmetyki które pięknie pachną, bardzo mnie to odpręża. Ostatnio testuję z marki Arkana. Podsyłam link: arkana krem do twarzy
jurasekl22
 
Posty: 824
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Wybór kosmetyków

Postprzez carmen » 1 kwi 2023, o 16:20

A ja jestem ciekawa czy w ogóle zwracacie uwagę na skład kosmetyków, które kupujecie.... Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł https://swederm.com/blog/czym-sa-i-jak-dzialaja-peptydy z którego możecie się dowiedzieć o peptydach i ich zastosowaniu w kosmetykach itd? Możecie dowiedzieć się - jaka jest ich specyfika? Jak wpływają na skórę?
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Wybór kosmetyków

Postprzez kamja » 19 maja 2023, o 10:24

Pamiętajcie o tym, że każda cera jest inna i ma inne potrzeby. Ja mam swoje sprawdzone kosmetyki od lat. Niedawno kupiłam nawet nową kosmetyczkę, bo wcześniejsza była już zniszczona. Jak coś, to piękne i super wykonane Kosmetyczki damskie znajdziecie w sklepie Bigordi.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41

Poprzednia strona

Powrót do Lekarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron