Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dekoracje wnętrza

Dekoracje wnętrza

Postprzez jurasekl22 » 26 paź 2021, o 21:15

Niedawno remontowałem moje mieszkania i wszelkie dekoracje zamawiałem w sklepie internetowym, który polecił mi znajomy. W ich ofercie znajdziecie najrózniejsze dekoracje do aranżacji wnętrz, w tym firanki do kuchni w bardzo dobrej cenie.
jurasekl22
 
Posty: 795
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Dekoracje wnętrza

Postprzez pliszka » 25 lis 2021, o 12:46

Wszystko zależy od tego, jakie wnętrze chcemy zaaranżować. Mój syn na przykład uwielbia w swoim pokoju plakaty. Zazwyczaj wybiera standardowy wymiar plakatu , żeby łatwo było dobrać oprawę. https://aluramy.pl/pl/n/Standardowe-roz ... lakaty/107 Takie oprawienien plakatu to bardzo prosty i bardzo efektowny sposób na wystrój wnętrza w dowolnym stylu, wybieramy to, co lubimy. Rama, nie dość ze nadaje estetyczny charakter, to jeszcze chroni plakat przed uszkodzeniem
pliszka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 19 paź 2021, o 12:35

Re: Dekoracje wnętrza

Postprzez carmen » 28 lut 2023, o 10:15

A przykładowo lubicie kupować obrazy? Czy braliście pod uwagę może nawet dzieła sztuki, aby kupić dla siebie... Ja w sumie znalazłam miejsce, gdzie są polscy malarze wspolczesni i dawni, można tam kupić ich dzieł niezwykłe reprodukcje. A mam tutaj na myśli firmę Pikoteka - kojarzycie?
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Dekoracje wnętrza

Postprzez kamja » 16 maja 2023, o 05:33

A co powiecie na dekoracje sufitu? Z tego co zauważyłam, to obecnie dużą popularnością cieszą się listwy sufitowe nowoczesne dzięki którym można uzyskać naprawdę świetny efekt! Takie listwy będą strzałem w 10, jeżeli urządzacie dom w stylu klasycznym.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41

Re: Dekoracje wnętrza

Postprzez Kowos546 » 16 maja 2023, o 08:48

Ostatnio u siebie robiłam mały remont i bardzo chciałam mieć sztukaterię ponieważ fajnie klasycznie to wygląda. Wybrałam super narożniki do listew mdf które wyglądają fenomenalnie a dzięki temu że mają szeroki wybór więc na pewno znajdziecie cos dla siebie
Kowos546
 
Posty: 55
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47

Re: Dekoracje wnętrza

Postprzez carmen » 14 cze 2023, o 18:31

Również mogę się z wami podzielić namiarem na firmę https://libret.pl/ , która oferuje bardzo ładne lustra, czy też panele szklane, obrazy na szkle. Myślę, że tego typu rzeczy też mogą świetne ubarwić, unowocześnić nasze wnętrza. Ja osobiście też planuję właśnie kilka rzeczy tam kupić dla siebie, bo właśnie aranżuję moje nowe mieszkanie.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Dekoracje wnętrza

Postprzez Kowos546 » 23 cze 2023, o 14:29

A jeżeli chodzi o inne dekorację to ja natomiast polecam wam fototapety które coraz ro sa bardziej popularne. Na stronie https://www.lawendowyblog.com/fototapet ... jaja-rynek poczytacie wiele informacji na ten temat. Sama zdecydowałam się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolona. Polecam
Kowos546
 
Posty: 55
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów