Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Rodzinne wakacje?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Rodzinne wakacje?

Postprzez Krzych9 » 19 mar 2020, o 10:21

Gdzie najlepiej wybrać się z rodziną na wakacje?
Krzych9
 
Posty: 357
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 16:29

Re: Rodzinne wakacje?

Postprzez Deniek » 19 mar 2020, o 14:24

My z familią najbardziej lubimy zwiedzać polskie miasta. Jak tylko ustanie cała ta zawierucha, wybierzemy się do Łodzi. Mamy już nawet na oku odpowiedni transport tym busem Warszawa-Łódź, który nas na pewno niedrogo wyniesie.
Deniek
 
Posty: 318
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 08:48

Re: Rodzinne wakacje?

Postprzez kwikkwik » 29 mar 2021, o 09:45

nad morze ale też w góry :) polskie
kwikkwik
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2021, o 16:31
Nr gadu-gadu: 0

Re: Rodzinne wakacje?

Postprzez jurasekl22 » 3 maja 2021, o 14:29

Jeżeli zastanawiacie sie nad wyborem miejsca na rodzinne wakację to zdecydowanie moge Wam polecić Gdynie, ogólnie trójmiasto. Jest to piękne miasto, w którym znajdziecie wiele miejsc do zwiedzania, a jeżeli zastanawiacie sie nad noclegiem, to zdecydowanie polecam Wam https://www.mario-apartments.pl .
jurasekl22
 
Posty: 795
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Rodzinne wakacje?

Postprzez kasandra44 » 14 gru 2022, o 17:47

Ja i moja rodzina kochamy góry,dlatego też każde wakacje spędzamy w Szklarskiej Porębie. Wybierając się jednak na wakacje,pamiętam też o odzieży termoaktywnej,bez niej ani rusz. Dobrej jakości odzież tego typu oferuje sklep Brubeck https://brubeck.pl/kategoria-produktu/d ... -mezczyzn/
Ich odzież jest delikatna dla skóry, wygodna, kolorowa i oferowana w różnych rozmiarach.
kasandra44
 
Posty: 27
Dołączył(a): 7 lis 2022, o 18:16

Re: Rodzinne wakacje?

Postprzez magoo » 23 lut 2023, o 08:44

jeśli interesują was takie aktywności jak spływ kajakowy tleń noclegi posiada w swojej ofercie coś takiego. Ja osobiście wolę rower i spacerowanie po parkach krajobrazowych ale patrząc na ofertę osodka Tleń widzę że każdy znajdzie coś dla siebie :)
magoo
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 lut 2023, o 12:49

Re: Rodzinne wakacje?

Postprzez Kowos546 » 24 lut 2023, o 17:40

Ja ostatnio wybrałam się na wakacje z rodzina do Krakowa poniewaz jak dla mnie jest tam dużo do zwiedzania z dziećmi. Szukałam hotel z basenem małopolskie ponieważ wieczorem fajnie jest odpocząć w wodzie. Ja uwielbiam tego typu wypady. Polecam
Kowos546
 
Posty: 55
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47

Re: Rodzinne wakacje?

Postprzez carmen » 31 mar 2023, o 11:03

Jest wiele wyjątkowych miejsc - dlatego cóż tutaj mówić.... Ja przykładowo niedługo chcę wybrać się rodzinnie do Sandra Spa https://www.sandraspa.pl/ do Pogorzelicy, a więc nad morze. Jest tam ładnie, spokojnie - wszystko się zgadza. A sam ośrodek/ hotel jest nowoczesny, przytulny i jest tam dostępne wiele atrakcji.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Następna strona

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron