Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Suplementy diety i kosmetyki naturalne

Co ci ślina na język przyniesie :)

Suplementy diety i kosmetyki naturalne

Postprzez jurasekl22 » 8 sie 2022, o 08:30

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego, z kosmetykami naturalnymi, suplementami oraz witaminami, to co powiecie na ofertę sklepu, w którym znajdziecie m.in. szampon bez siarczanów sklep w bardzo atrakcyjnej cenie. Sam regularnie korzystam z oferty tego sklepu internetowego.
jurasekl22
 
Posty: 796
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Suplementy diety i kosmetyki naturalne

Postprzez winetta » 30 sie 2022, o 02:12

Ja też szukałam takich kosmetyków do twarzy dla siebie. Zależało mi aby były z dobrym składem, skuteczne, bezpieczne do stosowania także dla cery wrażliwej. Z polecenia trafiłam na stronę https://www.e-polana.com/ . Tu można kupić kosmetyki wysokiej jakości jak i suplementy wspierające pielęgnację od środka. Stosuję od dłuższego czasu kremy i serum i jestem mile zaskoczona bo skóra wygląda o wiele lepiej. Kosmetyki są wydajne i dobrze się wchłaniają.
winetta
 
Posty: 73
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 21:13

Re: Suplementy diety i kosmetyki naturalne

Postprzez wulkan » 27 wrz 2022, o 14:25

Jak interesują Cię suplementy to na pewno wpadnie Ci w oko betulina Ma kompleksowe działanie na organizm, więc na pewno warto ją wdrożyć w codzienną suplementacje
wulkan
 
Posty: 160
Dołączył(a): 28 sty 2020, o 19:10

Re: Suplementy diety i kosmetyki naturalne

Postprzez winnok » 17 gru 2023, o 23:17

Poczytajcie sobie również o działaniu tego postbiotyku https://akkermansia.pl/produkt/sanprobi ... a-company/ bakteria akkermansia, czyli bakteria młodości naturalnie wystepuje w organizmie człowieka. Ale z czasem jej ubywa, a niedobory moga powodować zaburzenia w tym również przyczyniać sie do postepującego starzenia. Dlatego dobrze byłoby zadbac o jej prawidłowy poziom w jelitach
winnok
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lip 2022, o 00:00


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron