Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Budowa domu

Budowa domu

Postprzez jurasekl22 » 13 lip 2021, o 22:03

Budując jakikolwiek dom trzeba zadbać o odpowiednie ogrzewanie. Polecam Wam frezowanie pod ogrzewanie podłogowe , ogrzewanie podłogowe zyskuje na popularności, wiele osób rezygnuje z grzejników. Firma Termolit zadba o wszelkie aspekty związane z posadzką.
jurasekl22
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Budowa domu

Postprzez Kunegunda56 » 21 gru 2021, o 10:39

Jeśli chodzi o budowę domu, to mam pytanie? Gdzie obecnie kupujecie materiały budowlane w dobrych cenach?
Kunegunda56
 
Posty: 347
Dołączył(a): 3 wrz 2018, o 14:15

Re: Budowa domu

Postprzez Pawel1995 » 21 gru 2021, o 14:13

Pomyśl o ofercie Attic. Zresztą na ich stronie https://www.attic.pl/blog/gdzie-najtani ... -budowlane masz obszerny artykuł na ten temat :)
Pawel1995
 
Posty: 315
Dołączył(a): 11 lut 2019, o 14:26

Re: Budowa domu

Postprzez winetta » 23 sty 2022, o 22:18

Przeglądając projekty domów jednorodzinnych zwracałam uwagę na kwestie ogrzewania jakie będzie można w danym domu zastosować, patrzyłam także jakie energooszczędne rozwiązania będę mogła wprowadzić. Wraz z wybranym projektem z biura Archon+ zamówiłam także projekt pompy ciepła i ogrzewania podłogowego.
winetta
 
Posty: 74
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 21:13

Re: Budowa domu

Postprzez pliszka » 1 lut 2022, o 11:28

Gdyby interesowały was projekty domów jednorodzinnych sztukateria https://www.wmb.pl/pl/domy-jednorodzinne-s-10 , to warto zerknąć sobie na ta stronkę :) Mają na koncie sporo ciekawych realizacji
pliszka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 19 paź 2021, o 12:35

Re: Budowa domu

Postprzez kamja » 24 mar 2022, o 22:33

Też właśnie budujemy dom. W sumie to jesteśmy już na finiszu, bo zostało nam jedynie ocieplenie domu. Tyle dobrze, że jeśli chodzi o styropian to mam namiar na hurtwonię, w której oferują bardzo konkurencyjne ceny. To pozwoli mi znacznie zaoszczędzić.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41

Re: Budowa domu

Postprzez brawurka » 28 mar 2022, o 12:55

A skąd zamawiacie ciepłomierze?? Macie jakieś sprawdzone firmy? Jeśli nie, a poszukujecie , to mogę zostawić namiar https://energosystem.com/produkty/2-kategoria-cieplomierze .Ofertę mają bardzo fajną. Obecnie każdy ma ciepłomierze w domach, w mieszkaniach, w ten sposób można się rozliczyć w odpowiedni sposób z dostawcą. No i mamy jasną informację o tym, ile ciepła zużywamy.
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
brawurka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 24 mar 2022, o 21:41

Re: Budowa domu

Postprzez Kowos546 » 9 sie 2022, o 14:29

Podczas budowy domu należy szczególną uwagę sprawdzić wycieki. Ja osobiście bardzo polecam wam lokalizacja wycieków wody Ja u siebie wykorzystałam ofertę z tej firmy i jak dla mnie jest to super rozwiązanie. Szybko i bez problemu znaleźli problem w rurach doprowadzających wodę.
Kowos546
 
Posty: 57
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47

Następna strona

Powrót do Budowa domu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów