Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Wyjątkowa kawa i niezawodne ekspresy

Co ci ślina na język przyniesie :)

Wyjątkowa kawa i niezawodne ekspresy

Postprzez jurasekl22 » 23 cze 2022, o 12:28

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://www.nespresso.com/pl/pl/order/a ... ies/vertuo . Moim zdaniem ekspres do kawy to spora wygoda, dlatego zdecydowałem się na zakup ekspresu do kawy firmy Nespresso. Co sądzicie o ofercie?
jurasekl22
 
Posty: 793
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Wyjątkowa kawa i niezawodne ekspresy

Postprzez andromeda » 5 sie 2022, o 10:53

Takie rzeczy mozna w m1 w Bytomiu kupić. Jutro jak się tam wybierzecie o 19 to będzie fajna impreza - Motoryzacyjne Wakacje z ISB , warto się wybrać całą rodziną bo zapowiadają masę atrakcji dla wszystkich
andromeda
 
Posty: 84
Dołączył(a): 27 cze 2019, o 14:28

Re: Wyjątkowa kawa i niezawodne ekspresy

Postprzez carmen » 29 sty 2024, o 23:21

Jak chcecie wiedzieć - jak prawidłowo zaparzyć kawę? Jak wydobyć jej głęboki aromat i niepowtarzalny smak , to w sumie tutaj https://kawazmleczkiem.pl/ możecie znaleźć masę porad. Oprócz tego znajdziecie tam nawet porady - jak wykonać cappuccino, kawę z syropem - czy każdą inną. Także super..
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Wyjątkowa kawa i niezawodne ekspresy

Postprzez Kowos546 » 23 mar 2024, o 11:15

Ja ostatnio polubiłam kawa bezkofeinowa Smakuje niemal że identycznie jak ta zwykła a dzięki niej nie pije aż tak dużo kawy zwykłej. Nie potrzebowałem żadnego zastrzyku energii tylko po prostu lubie smak kawy a ta idealnie mi ją zastępuje. Polecam
Kowos546
 
Posty: 55
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron