Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Polecany lekarz weterynarii na Śląsku?

Polecany lekarz weterynarii na Śląsku?

Postprzez Kunegunda56 » 19 sty 2022, o 14:34

Witajcie :) Poszukuję dobrej, nowoczesnej kliniki oferującej wszelkie specjalistyczne badania dla psów i kotów. Znacie może godną polecenia placówkę?
Kunegunda56
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 wrz 2018, o 14:15

Re: Polecany lekarz weterynarii na Śląsku?

Postprzez Krzych9 » 19 sty 2022, o 16:08

Kiedyś mieszkający w Katowicach znajomy mówił, że jeździ z psem do kliniki https://www.klinikadlazwierzat.pl/ do Mikołowa. bardzo chwalił to miejsce. Mają tam podobno nawet szpital dla zwierząt, z którego pies znajomego również korzystał.
Krzych9
 
Posty: 357
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 16:29

Re: Polecany lekarz weterynarii na Śląsku?

Postprzez kowalewskaa » 24 maja 2022, o 17:29

Znacie 1procent.viva.org.pl? Pomagacie? Jest to fundacja działająca na rzecz zwierząt. Myślę, że wiele właścicieli psów czy kotów jak widzą krzywdę innych zwierzaków to aż im się serce kraje. Dlatego znając słowa "warto pomagać" nie będzie trzeba nikogo przekonywać do pomocy, która tym bezbronny stworzeniom jest często bardzo potrzebna :)
kowalewskaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2022, o 12:40

Re: Polecany lekarz weterynarii na Śląsku?

Postprzez carmen » 19 gru 2022, o 16:50

Mój pies ma problemy z przewodem pokarmowym, także musiałam znaleźć karmę, która wyklucza zboża w składzie. I wiecie co? Udało mi się... Znalazłam produkt taki, jak karma mokra bezzbożowa dla psa Country&Nature i planuję ją kupić. Bo mimo wykluczenia tego składnika jest bogata w różne cenne składniki i jest odżywcza.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Polecany lekarz weterynarii na Śląsku?

Postprzez prevc » 30 sty 2023, o 01:02

Zdrowie przede wszystkim! Czy słyszałeś kiedyś o olejkach CBD? Są swietne! Możesz kupić najlepsze olejki CBD od firm takich jak Hempets i dodawać je do posiłków swojego psa. Mogą być również przydatne dla zwierząt domowych z alergiami, problemami skórnymi lub innymi problemami.
prevc
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 mar 2019, o 15:46

Re: Polecany lekarz weterynarii na Śląsku?

Postprzez magoo » 27 lut 2023, o 11:17

raczej nie na Śląsku, ale wiem, że w Warszawie jest gabinet weterynaryjny z dużą ilością specjalizacji. Sprawdź sobie warszawską przychodnię WetMarysin Jeśli nie możesz nikogo znaleźć u siebie to może warto się przejechać albo przynajmniej wcześniej zadzwonić i porozmawiać czy są w tanie pomóc.
magoo
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 lut 2023, o 12:49


Powrót do Lekarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron