Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Używany samochód

Co ci ślina na język przyniesie :)

Używany samochód

Postprzez jurasekl22 » 2 lis 2021, o 21:14

Rozważacie zakup nowego samochodu. Osobiście zdecydowałem się na zakup używanego. Polecam Wam https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony/, na stronie dowiecie się w których miejscach możecie zakupić sprawdzone pod względem technicznym samochody. Po zakupie otrzymacie gwarancję. Ceny są atrakcyjne. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.
jurasekl22
 
Posty: 824
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Używany samochód

Postprzez andromeda » 11 lis 2021, o 19:55

Ja mam używany samochód ale coraz częściej myślę o zmianie na elektryczny ze względu na drożejące paliwo. A jest teraz okazja żeby im się bliżej przyjrzeć bo zaczyna się jutro MotoWeekend w M1 w Krakowie.
andromeda
 
Posty: 85
Dołączył(a): 27 cze 2019, o 14:28

Re: Używany samochód

Postprzez diuna » 26 lis 2021, o 12:26

Jak chcesz już kupować samochód używany to może lepiej zrobić to w salonie Porsche Centrum Sopot i zakupić auto z gwarancją Porsche Approved? Możesz też kupić nowiutki model a sprzedać swoje używane auto, jak widać możliwości jest wiele a w tym salonie doradcy dla każdego znajdą ofertę
diuna
 
Posty: 59
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 17:03

Re: Używany samochód

Postprzez wulkan » 2 gru 2021, o 19:25

Na pewno w mm cars Katowice mają używane samochody też. To autoryzowany salon, my tam kupowaliśmy swoje suzuki i bardzo polecam bo podejście naprawdę profesjonalne do klienta
wulkan
 
Posty: 161
Dołączył(a): 28 sty 2020, o 19:10

Re: Używany samochód

Postprzez kosaczka » 13 gru 2021, o 12:56

Też postawiłam na używany samochód, ze względów finansowych ale i praktycznych. Bo wiem, że jest sprawne, jeździ no i to najważniejsze dla mnie. Korzystam też ze strony jak przygotować samochód na wiosnę gdzie dowiedziałam się w jaki sposób dbać i pielęgnować moją brykę.
kosaczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 gru 2021, o 18:08

Re: Używany samochód

Postprzez maciek66 » 2 sty 2022, o 13:04

Ja dla córki postanowiłem kupić auto używane bo jest świeżym kierowcom w mm cars wybrałem 5 letniego opla, auto użytkowane jest od pół roku i nic się nie dzieje bezawaryjnie pracuje i mało pali, sprzedawca zapewniał że auto warte uwagi i faktycznie po tym czasie mogę stwierdzić że nie kłamał firma godna polecenia.
maciek66
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 lip 2021, o 19:22


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron