Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

bezpieczne kosmetyki

bezpieczne kosmetyki

Postprzez 32zaro » 26 lis 2019, o 11:48

szukałam farby bez amoniaku, jestem osobą z wrażliwą skórą i często mam reakcje alergiczne, koleżanka poleciła mi farbę Color&Soin najpierw o niej poczytałam i dowiedziałam się, że nie ma w składzie parabenów, perfum, niklu i jeszcze kilku innych szkodliwych substancji które wywołują podrażnienia i alergiczne stany zapalne skóry, kupiłam farbę i pomalowałam włosy. Polecam każdemu z podobnym problemem, farba faktycznie nie jest szkodliwa, dokładnie pokrywa pasemka i odżywia włosy!!
32zaro
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 14:58

Re: bezpieczne kosmetyki

Postprzez jurasekl22 » 29 mar 2021, o 12:59

W moim przypadku korzystam wyłącznie z produktów sklepu https://eveline.pl/pielegnacja-twarzy/s ... cemed-plus , ponieważ cenie sobie jakość w rozsądnej cenie. Do ich oferty stale dodawane są nowe produkty, które spełniają wszelkie normy i doskonale spełniają swoją role.
jurasekl22
 
Posty: 794
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: bezpieczne kosmetyki

Postprzez Deniek » 19 kwi 2021, o 10:53

Ja jako facet nie wstydzę się tego, że dbam o siebie i stosuję kosmetyki na twarz i ciało. Mam sporo kremów liftingująco-napinających i przeciwzmarszczkowych, bo jestem w okolicach 40. i widzę, że moją twarz zaczęła tracić jędrność. Do tego regularnie korzystam z usług tej kliniki medycyny estetycznej w Warszawie
Deniek
 
Posty: 318
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 08:48

Re: bezpieczne kosmetyki

Postprzez maciek66 » 17 wrz 2021, o 09:24

ja mam wrazliwą skórę i żona kupiłam fajny żel pod prysznic z bielendy vegan smoothie nie mam po kapieli czerwonej skóry.
maciek66
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 lip 2021, o 19:22

Re: bezpieczne kosmetyki

Postprzez carmen » 14 cze 2023, o 16:08

Dlatego jak kupować kosmetyki, to tylko ze sprawdzonych źródeł. Ja przykładowo planuję teraz kupić kosmetyki na stronie https://beardman.pl/kategoria/zestaw-do-tatuazu ponieważ czytałam sporo pozytywnych opinii na ich temat, także przekonują mnie do siebie. Myślę, że u nich właśnie mogę kupić kosmetyki idealne dla faceta.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: bezpieczne kosmetyki

Postprzez winetta » 10 paź 2023, o 23:37

Jest mnóstwo bezpiecznych kosmetyków na rynku, trzeba na pewno patrzeć dobrze na składy i nie kierować się tylko ceną. Nie trzeba też kupować stacjonarnie, teraz bardzo na czasie są zakupy online. Kosmetyki jak i perfumy bardzo dobrej jakości znajdziecie w ofercie https://www.perfumeria.pl/ . To perfumeria gdzie kupić można produkty w różnych cenach, takie dla każdego.
winetta
 
Posty: 73
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 21:13


Powrót do Pielęgnacja ciała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów