Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Odszkodowanie z OC sprawcy

Co ci ślina na język przyniesie :)

Odszkodowanie z OC sprawcy

Postprzez Marcin45 » 22 sie 2018, o 08:26

Witam was!
Czy ktoś orientuje się, gdzie można uzyskać pomoc prawną w sprawie zaniżonego odszkodowania? Moja siostra miała stłuczkę prawie nowym samochodem i wiem, że przysługuje jej dodatkowo odszkodowanie z tytułu utraty wartości handlowej. Przeczytałem to na forum https://www.forum.helpfind.pl/odszkodowanie/utrata-wartosci-handlowej-o-co-chodzi-i-jak-moge-uzyskac-odszkodowanie i zastanawiam się jakie dokładnie pismo trzeba wysłać do ubezpieczyciela żeby otrzymać dodatkowe odszkodowanie.
Marcin45
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sie 2018, o 08:50

Re: Odszkodowanie z OC sprawcy

Postprzez nadia1101985 » 5 mar 2019, o 15:00

Moja znajoma uzyskała dodatkowe odszkodowanie za szkodę na pojeździe dzięki Kancelarii Odszkodowawczej https://campter.pl/poradnik/. Wysłała dokumenty kilku firmom, ale ta zaproponowała najlepszą kwotę. Bardzo chwaliła również pracowników tej firmy, bo najpierw doradzili jej w sprawie odwołania i sama uzyskała dopłatę od ubezpieczyciela a potem odkupili wierzytelność za dobrą cenę. Widzę, że na stronie znajdują się również ciekawe artykuły i przykładowe pisma do ubezpieczyciela. Warto się zapoznać.
nadia1101985
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lut 2019, o 12:18

Re: Odszkodowanie z OC sprawcy

Postprzez romolut » 25 lut 2020, o 12:05

Z odszkodowaniami bywa różnie. Często myślimy, że należy się ono z automatu, a tu ubezpieczyciel robi problemy. Warto się do tego przygotować i skorzystać ze wskazówek https://www.exitdoor.pl/biznes-i-pieniadze/jak-uzyskac-odszkodowanie-za-wypadek-na-drodze-lub-chodniku/ Moim zdaniem to bardzo ważne. Nie można robić niczego nieprzemyślanego, bo później będą problemy.
romolut
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lut 2020, o 06:52
Nr gadu-gadu: 0

Re: Odszkodowanie z OC sprawcy

Postprzez jurasekl22 » 21 sty 2021, o 19:09

Wszystkim zainteresowanym tematyką odszkodowań chciałbym polecić zgłosić szkodę w warcie. Jeżeli planujecie zgłosić szkodę, to jest to strona przeznaczona dla Was, dzięki której w prosty sposób zgłosicie szkode w Towarzystwie Ubezpieczeniowym.
jurasekl22
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Odszkodowanie z OC sprawcy

Postprzez kamja » 17 paź 2022, o 22:15

Warto również wspomnieć tutaj o temacie jakim jest: zadośćuczynienie za śmierć dziecka w wypadku komunikacyjnym Wiem, że nie jes to łatwy temat i nie każdy chce wracać do takich rzeczy - ale czasami trzeba, a wręcz należy walczyć o swoje.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron