Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Firma remontowa

Co ci ślina na język przyniesie :)

Firma remontowa

Postprzez kabba » 8 paź 2017, o 23:20

Słyszeliście coś kiedyś o dobrych firmach remontowych. Może macie jakąś swoją ulubioną i zaufaną? Podzielcie się ! Ja od lat korzystam z oferty firmy http://remontnaczas.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Profesjonalizm i terminowość w każdym calu ;)
kabba
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 kwi 2017, o 17:29

Re: Firma remontowa

Postprzez Lidekk » 16 mar 2020, o 13:39

A polecicie mi może jakąś firmę, która zamontowałaby mi moskitiery w oknach? Problem tkwi w tym, że okna mają niestandardowe wymiary i moskitiery trzeba zrobić od zera.
Lidekk
 
Posty: 199
Dołączył(a): 29 maja 2019, o 12:46

Re: Firma remontowa

Postprzez Pawel1995 » 16 mar 2020, o 15:23

Kiedyś słyszałem, że u znajomego w Milanówku moskitiery robili oni. Podobno właśnie na wymiar. Skontaktuj się z tą firmą, na pewno coś mądrego doradzą :)
Pawel1995
 
Posty: 287
Dołączył(a): 11 lut 2019, o 14:26

Re: Firma remontowa

Postprzez Jacek34 » 29 gru 2020, o 21:27

A tutaj http://fitout.warszawa.pl mieliście już okazję się rozejrzeć? Macie tam bowiem namiar na firmę remontową, która specjalizuje się w realizacjach fit out . Są to kompleksowe remonty powierzchni biurowych, które wykonuje jedna firma. Nie trzeba więc szukać i zatrudniać wielu wykonawców. Warto rozważyć takie rozwiązanie.
Jacek34
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 gru 2020, o 13:28

Re: Firma remontowa

Postprzez jurasekl22 » 18 sty 2021, o 14:50

Jeśli ktoś zastanawiał się nad instalacją fotowoltaiki to zobaczcie na ofertę firmy www.amipv.pl odpowiedni dobór komponentów instalacji oraz analiza potrzeb gwarantuje prawidłową realizację projektu oraz najkrótszy możliwy czas zwrotu inwestycji. Oni mają doświadczenie więc warto z nimi współpracować.
jurasekl22
 
Posty: 794
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron