Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Pomysł na prezent dla siostry?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Pomysł na prezent dla siostry?

Postprzez Krzych9 » 23 lip 2019, o 12:41

Moja siostra uwielbia robić sobie manicure. Pomyślałem, ze kupię jej taką bazę do hybryd- myślicie, że wypada?
Krzych9
 
Posty: 357
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 16:29

Re: Pomysł na prezent dla siostry?

Postprzez 32zaro » 13 wrz 2019, o 11:53

ja postanowiłem,że zrobię imprezę niespodziankę, zaprosiłem dużo znajomych i na działce za miastem urządziłem imprezę, na działce mam domek drewniany, który ma świetny klimat - http://drewneo.pl/2019/09/drewniane-dom ... lcewiczem/ siostra bardzo się ucieszyła, w domku można spać i załatwić wszystkie potrzeby fizjologiczne, tak więc impreza trwała 3 dni ;)
32zaro
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 14:58

Re: Pomysł na prezent dla siostry?

Postprzez jurasekl22 » 28 sty 2020, o 14:28

Tak się zastanawiam, jeśli Twoja siostra lubi pić kawę to czemu nie zainwestować trochę więcej i kupić jej tego typu https://www.oleole.pl/ekspresy-przelewowe.bhtml dobrej jakości ekspres do kawy? Moim zdaniem to może być na prawdę świetny pomysł na prezent, z któego na pewno każa osoba lubiąca kawę ucieszyłaby się.
jurasekl22
 
Posty: 794
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Pomysł na prezent dla siostry?

Postprzez wulkan » 15 lut 2020, o 00:36

mysle, ze dobrym pomyslem jest taki ekspres :) My dla siostry zawsze zamaawiamy nespresso kapsułki bo ona uwielbia ta kawe z ekspresu a to zawsze przydatny prezent
wulkan
 
Posty: 160
Dołączył(a): 28 sty 2020, o 19:10


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron