Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez sollipos » 2 lut 2019, o 12:51

Zastanawiam się co kupić siostrze w prezencie urodzinowym w tym roku. Pomyślałem, że mogłyby to być jakieś naturalne kosmetyki do ciała ponieważ bardzo lubi ona dbać o siebie i codziennie spędza na prawdę dużo czasu w łazience. Waszym zdaniem to dobry pomysł na upominek?
sollipos
 
Posty: 81
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 16:23

Re: Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez jurasekl22 » 19 mar 2019, o 18:14

Zdjęcia pozwalają utrawlić wspomnienia, dlatego posiadam sporą ilość albumów. Chciałbym Wam polecic album ślubny , na stronie znajdziecie ogromny wybór różnorodnych albumów rodzinnych, dziecięcych i wiele , wiele więcej . Co sądzicie o takim prezencie ? Moim zdaniem oryginalny album będzie sie do tego nadawał .
jurasekl22
 
Posty: 794
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez Kunegunda56 » 15 maja 2019, o 11:48

Kosmetyki to dla kobiety świetny, uniwersalny prezent.
Kunegunda56
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 wrz 2018, o 14:15

Re: Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez Deniek » 15 maja 2019, o 12:53

jurasekl22, nie bardzo rozumiem co mają albumy ślubne do kosmetyków. Mógłbyś mi to wyjaśnić?
Deniek
 
Posty: 318
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 08:48

Re: Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez Krzych9 » 15 maja 2019, o 12:59

A co jeszcze waszym zdaniem kobiety lubią otrzymywać? Bo ja zastanawiam się czy nie kupić siostrze takiego zestawu prezentowego ręczników- wydaje mi się, że to zarazem elegancki jak i praktyczny prezent.
Krzych9
 
Posty: 357
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 16:29

Re: Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez 32zaro » 22 maja 2019, o 11:05

moja kobieta pracuje, jako pielęgniarka, zawsze po pracy skarżyła się na ból nóg i zmęczenie, postanowiłem to zmienić i kupiłem jej profesjonalne buty medyczne z https://www.drleon.pl/ jest z nich bardzo zadowolona, buty świetnie wentylują stopy i dbają o ich prawidłowe ułożenie. Dodatkowo dostępne są w różnych fasonach i kolorach :)
32zaro
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 14:58

Re: Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez 32zaro » 3 cze 2019, o 13:25

hej,
ja polecam zafundować siostrze zabieg keratynowy Amazon Keratin, dodatkowo możecie dokupić kosmetyki polecane do stosowania przed i po zabiegiem. Ja korzystam z zabiegu, co pół roku wybieram keratynę winogronową! Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie, aby mieć piękne i lśniące włosy
32zaro
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 14:58

Re: Jaki prezent dla kobiety - kosmetyki?

Postprzez dominika123 » 3 wrz 2019, o 09:22

To może jakiś zabieg u kosmetyczki mogłabyś jej wykupić , polecam świetny salon kosmetyczny https://www.och-beauty.pl, mają wiele zabiegów w ofercie, może jakiś manicure byłby fajny https://www.och-beauty.pl/oferta/manicure-warszawa-ochota/
dominika123
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 12:02

Następna strona

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron