Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Baca

Baca

Postprzez Szamot » 13 kwi 2019, o 17:14

Ksiądz katolicki zgubił się w górach, spotyka bacę:
Baco, którędy do Zakopanego?
A za ile?
Jak to baco, za ile?! Za bóg zapłać!
A, to niech was bóg prowadzi ...

Uwaga
Ponieważ prawie wszyscy Polacy nie znają prawdziwego Boga, chociaż twierdzą że go znają, ale go nie znają bo nie znają Jego Słowa a nie znają bo Biblii nie czytają, więc postanowiłem napisać słowo bóg z małej ponieważ katolicy nie wierzą w Boga ale w bozię, bożka, momonę, maryję itd. i do takich się modlą i każą się innym modlić. A modlą się do obrazów malowanych, z gliny i z własnych wymysłów. A co Bóg mówi w swoim zakazie?

http://biblia-online.pl/Biblia/Warszaws ... szowa/20/3
Biblia Warszawska Księga: 2 Księga Mojżeszowa
"20:3
Nie będziesz miał innych bogów obok mnie!
20:4
Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.
20:5
Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą.
20:6
A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań."

Powiedzcie mi jaki religijny człowiek czy katolik, protestant, prawosławny, świadek jechowy, mormon, muzułmanin lub żyd zna to przykazanie i je przestrzega ? Jedyni ludzie których ja znam a którzy to przestrzegają to biblijni Chrześcijanie i takim Bóg błogosławi. Dawniej byli to Izraelici ale oni stali się bezbożni i Bóg odwrócił się od nich wybijając mieczem 11 plemion Izraela a ostało się tylko plemię Judy, nam znane jako Żydzi. Bóg odebrał Żydom szczęście i wydał ich do niewoli na około 2000 lat. Czy nie przypomina wam to podobnej historii? Za czasów Jagiellonów Bóg Polakom szczęścił bo prawie w każdym domu znano Słowo Boże i na nim uczono dzieci czytać i pisać i dzieci były własnością rodziców a nie urzędników jak to jest dzisiaj. Jak przyszli na polskie ziemie Jezuici czyli katolicka religia z Watykanu to zaczął się czas prześladowań (kontrreformacja) Bożych Polaków a z nim przyszedł czas zabrania przez Boga szczęścia czyli błogosławieństwa Bożego czyli upadek narodu polskiego i jego rozbiory. Polska nie istniała na mapie przez grubo ponad 100 lat. Bóg odbierając to błogosławieństwo Polakom dał to szczęście innemu narodowi który szukał Boga i składał się z wielu narodowości ludzi uciekających z każdego państwa Europy do nowej ziemi czyli USA.

https://www.youtube.com/watch?v=2hggNOV ... 5PXp-WGcN0
https://www.youtube.com/watch?v=2lRLw4B ... eKjYMnNJqs

Poznajcie Boga bo jeszcze nie jest za późno, jeszcze nie doszło do pochwycenia Chrześcijan, jeszcze Jezus Chrystus nie przyszedł drugi raz na ziemię z mieczem w ręku.:
https://www.youtube.com/watch?v=O-o5dVUs2ww
https://www.youtube.com/watch?v=00QxhYbKBw0
Szamot
 
Posty: 125
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 22:20

Powrót do Kawały

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron