Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Mleko modyfikowane, które wybrać?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Mleko modyfikowane, które wybrać?

Postprzez sollipos » 2 sie 2018, o 05:31

Chciałabym się was zapytać jakie mleko modyfikowane podajecie swoim dzieciom? Ja już niedługo urodzę i szukam jakiegoś najlepszego z możliwych rozwiązania. Sporoinformacji na ten temat znalazłam tutaj http://zmyslaorodzinie.pl/dziecko/jakie ... a/zpi_ojdv . Jednak nadal nie jestem w stanie podjąć konkretnej decyzji, które mleko wybrać. Może mi coś doradzicie?
sollipos
 
Posty: 81
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 16:23

Re: Mleko modyfikowane, które wybrać?

Postprzez Szamot » 17 sie 2018, o 12:15

Nie dawaj dziecku mleko podobnego produktu jakim jest mleko modyfikowane, chyba że nie możesz karmić piersią.
Jeśli nie potrafisz karmić piersią warto się zastanowić dlaczego tego nie potrafisz i jeśli wszystko już wypróbowałaś to wtedy warto się zastanowić nad mlekiem modyfikowanym.
I jak tak zwany lekarz powie ci że nie możesz karmić piersią to nie znaczy że nie możesz karmić ale to znaczy że on nie wie jak ci pomóc abyś mogła karmić piersią. Zanim urodzisz powinnaś się zająć tą sprawą.
W siódmym miesiącu życia dziecka powinno już zacząć zjadać małe ilości warzyw przyrządzonych na parze.
I jeszcze coś.
Jak chcesz mieć zdrowe dziecko to wara od szczepionek w których jest między innymi aluminium i rtęć !!!
Znam osobiście dzieci które zostały urodzone zdrowe a kilka dni po szczepieniu są chore na autyzm.
Moje dzieci (6 i 4) nie wiedzą co to znaczy dostawać przeciw bólową chemię od doktora/lekarz (Bo tak na prawdę oni nic innego nie podają) bo nigdy nie musiał ich leczyć, ponieważ nigdy nie były dłużej chore niż 48 godzin.
W tym czasie ciało dziecka samo zwalcza chorobę podnosząc temperaturę ciała nawet do 40 stopni.
Tak dobrze działa ciało dziecka jak rodzic jest świadomy tego co robi podając dziecku to co Bóg stworzył a nie to co człowiek stworzył. Czyli martwe i bezużyteczne jedzenie. Ale jednak smaczne bo inaczej nie mógł by tego badziewia sprzedać.
Pozdrawiam serdecznie.
Szamot
 
Posty: 112
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 22:20

Re: Mleko modyfikowane, które wybrać?

Postprzez jurasekl22 » 19 lip 2021, o 18:14

Gdybyście chcieli zamówić dla siebie odpowiednią dietę to może wybierzcie firmę https://goodboxfit.pl/czestochowa/ oni maja do zaoferowania różnego rodzaju diety które przygotują dla was i będą wam je dostarczać codziennie pod adres jaki wskażecie.
jurasekl22
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron