Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Walia, Szkocja ..

Oferty kierowców za granicami naszego kraju.

Walia, Szkocja ..

Postprzez flowbee » 3 lip 2011, o 11:12

Cześć! Planuję we wrześniu stopem wybrać się w trasę Szkocja-Anglia-Walia. Czy ktoś z Was miał przyjemność podróżować w tamtych regionach i zechciałby podzielić się ze mną przydatnymi informacjami. Jak wygląda podróżowanie autostopem, oprócz tego że łapie się po lewej stronie drogi : ) Cz ciężko jest cokolwiek złapać? Czy polecacie jakieś godne uwagi miejsca? Może macie jeszcze jakieś praktyczne porady ? : )

Pozdrawiam!

Edit: A tak swoją drogą jeśli ktoś jest zainteresowany wyprawą w te okolice, to zapraszam, wciąż poszukuję kompana :) Czas trwania podróży ok miesiąca, na pewno do początku roku akademickiego powrót do Polski :) Więcej szczegółów - priv.
Avatar użytkownika
flowbee
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4 cze 2011, o 22:52
Lokalizacja: Toruń
Nr gadu-gadu: 0

Re: Walia, Szkocja ..

Postprzez szawelus » 30 lip 2011, o 16:02

Ja byłem na stopa 2 tygodnie w samej Szkocji. Generalnie problemu z łapaniem nie ma, ludzie bardzo mili. Czasami zdarzy się jakiś bełkoczący Szkot którego nie idzie zrozumieć, jakbyś dobrze angielskiego nie znała, ale jednak większość mówi normalnie. Jeśli chodzi o spanie w namiocie to bywają problemy, bo w Brytanii absolutnie wszystko jest ogrodzone i czasami trzeba się rozbijać w jakimś parku w środku miasta. Poza tym polecam pojeździć po samej Szkocji, widoki jak z obrazka, czasem aż ciężko uwierzyć, że to nie tylko malarska fantazja, ale rzeczywistość :)
szawelus
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lip 2011, o 14:55

Re: Walia, Szkocja ..

Postprzez flowbee » 31 lip 2011, o 19:01

Tak - na miejscu podróżowanie stopem, powrót do polski również :) Jeśli nadal jesteś zainteresowany napisz do mnie na gg : ) Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
flowbee
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4 cze 2011, o 22:52
Lokalizacja: Toruń
Nr gadu-gadu: 0


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron