Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Wenecja- pierwszy raz!

Oferty kierowców za granicami naszego kraju.

Re: Wenecja- pierwszy raz!

Postprzez Amber » 14 cze 2011, o 18:04

We Włoszech jeszcze nigdy nie dawałam niczego do depozytu, więc nie wiem.
Oj, na stacjach równie wygodnie śpi się pod chmurką, na tyłach, jak akurat jest ładna pogoda ;) a z rozbijaniem zazwyczaj też nie ma problemu, tylko trzeba najpierw zapytać. Generalnie, w Italii na północy są duże stacje z często zielonymi parkingami. Bezpiecznie jest, a przynajmniej mnie nic się nie stało. Natomiast radzę wszystkie cenne rzeczy trzymać czule w objęciach we własnym śpiworze albo kłaść pod głowę, to nic złego się nie stanie ;)
"Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej."

- ale na autostradzie przecież nie można się zatrzymywać. Co ty tam robisz?
- stopuję na Gandalfa.

www.amber.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Amber
 
Posty: 150
Dołączył(a): 14 cze 2010, o 11:48
Lokalizacja: Bytom/Katowice
Nr gadu-gadu: 2723111

Re: Wenecja- pierwszy raz!

Postprzez ernest_eb » 14 cze 2011, o 18:34

Myślicie, że trasa Kraków-Wrocław-Gorliz-Dresden-Numberg-Munchen-Insbruck-Venzezia może okazać się lepsza niż przez Pragę-Plzen-Munchen-Insbruck-Venzezia? :)
Avatar użytkownika
ernest_eb
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 cze 2011, o 21:25
Lokalizacja: Lublin/Zamość/Tomaszów Lub.
Nr gadu-gadu: 8980021

Re: Wenecja- pierwszy raz!

Postprzez elradziu » 14 cze 2011, o 21:52

Pamiętam że raz zostawiliśmy bagaż w centrum informacyjnym dla turystów czy czymś takim (małe miasteczko było, Aosta), bynajmiej nic nie płaciliśmy. Może Amber więcej szczegółów będzie pamiętać...
Avatar użytkownika
elradziu
 
Posty: 30
Dołączył(a): 25 lip 2010, o 17:10
Lokalizacja: Lubliniec
Nr gadu-gadu: 1942850

Re: Wenecja- pierwszy raz!

Postprzez mathi_ » 16 cze 2011, o 15:10

W wenecji płacilismy 5 euro za "nocleg naszego bagażu" w przechowalni obok dworca. Ogólnie drogo jak za bagaż, a podejrzewam że ceny w innych miastach są nie wiele mniejsze. Poszperaj w internecie gdzie w danym mieście można pozostawić bagaż. Czasem może się zdarzyć coś w stylu domu pielgrzyma, kościele czy czymś takim. osobiście z czegoś takiego nei korzystałem ale ponoć coś takiego istnieje. Gdy zostawiasz plecak w jakimś miejscu, dobrym motywem jest przepakowanie kilku najpotrzebniejszych rzeczy do mniejszego plecaka - tak by nie było ciężko nosić, a w razie konieczności "snu pod chmurką" miało się w zanadrzu kalimate i śpiworek.
Im bardziej podróżujesz tym dłużej żyjesz ! :)
Avatar użytkownika
mathi_
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 paź 2010, o 22:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Katowice
Nr gadu-gadu: 3932694

Poprzednia strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów