Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

SKANDYNAWIA

Oferty kierowców za granicami naszego kraju.

SKANDYNAWIA

Postprzez Will » 10 maja 2011, o 22:35

Powiedzcie mi proszę jak jest ze stopem do Skandynawii przez Danię. Są problemy żeby tam coś złapać przez te wszystkie mosty? Robił to ktoś może już? Mówcie wszystko co wiecie!:)
Will
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 maja 2011, o 20:30

Re: SKANDYNAWIA

Postprzez Legion1 » 11 maja 2011, o 11:49

Co do stacji benzynowych, The_natural odnależć wskazaną przez Ciebie stację Shella na A1 w Paryżu i to jeszcze idąc pieszo z centrum to na serio ciężka sprawa :D ale udało się ;) co do samej skandynawii moja znajoma tam była bodajże w zeszlym roku i nie narzekała na łapanie tam stopa ;) więc myślę, że nie ma problemów. Ja sam skandynawię zostawiam chyba na sam koniec zwiedzania Europy za pomocą autostopa ;)
Avatar użytkownika
Legion1
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 22:52
Lokalizacja: Legionowo
Nr gadu-gadu: 7555439

Re: SKANDYNAWIA

Postprzez AnizZ » 14 maja 2011, o 11:14

my byliśmy w 9 osób w Oslo i potem jechaliśmy do Sztokholmu. jechaliśmy trójkami i jak dla nas były to najgorsze kraje do stopowania. nie wiem, może wszyscy mieliśmy pecha wtedy. jeśli ta trasa Cię interesuje :)
Avatar użytkownika
AnizZ
Moderator
 
Posty: 190
Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:24
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 0

Re: SKANDYNAWIA

Postprzez miss_frisky » 16 maja 2011, o 17:46

No faktycznie, łapało się bez przeszkód. Raczej ludzie uprzejmi i pomocni. Mosty nie stanowią żadnego problemu, są super atrakcją ;) Tylko te stacje to faktycznie porażka...

Ania - bo chyba przez to że w 3 byliście. My jak wracaliśmy to też w 3 osoby i na początku szło super (ludzie nawet na autostradzie się zatrzymali żeby nas zabrać) a potem w Dani był duży problem... Jak się zozdzieliliśmy to poszło jak z płatka ;)
"Love the life you live, live the life you love" - Bob Marley
Avatar użytkownika
miss_frisky
 
Posty: 86
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 12:26
Lokalizacja: Wrocław/Poznań
Nr gadu-gadu: 0


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron