Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

USA - Miami (Floryda)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

USA - Miami (Floryda)

Postprzez klaks » 12 mar 2011, o 11:24

Czy jest ktoś chętny do WYJAZDU ZA GRANICE w najbliższych miesiącach W CELU ZAROBKOWYM?

Mam taki pomysł by DODAWAĆ TU LINKI OGŁOSZEŃ, NAMIARY, SPRAWDZONE AGENCJE, POŚREDNICTWA ITP.

Głownie chodzi mi o oferty pracy do zbiorów (pakowanie, magazyny, też może być). Kraj obojętny, ale taki gdzie nie biorą pod uwage języka albo biorą ANGielski, bo innego nie znam.

Ogólnie to szukam też towarzyszy - wiadomo że w grupie raźniej. Więc jeśli też chcesz jechac gdzieś do pracy i przeszukujesz oferty, to może razem coś zdziałamy? Byłoby miło :)

Mam 20lat, jestem z Podkarpackiego.

Dodaje kilka ogłoszeń które ostatnio wpadły mi "w ręce":

http://www.praca.zagranica.net/ad22187.htm

http://www.rozglos.net/ogloszenie-24474 ... kawek.html
klaks
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2010, o 19:22
Nr gadu-gadu: 0

Re: USA - Miami (Floryda)

Postprzez hitchhiker83 » 25 kwi 2011, o 01:35

Witam:)
Na zbiory owoców nie polecam jechać,no chyba,że ktoś jest typowo nastawiony na zarobek to ok.Najlepsza opcja to wyjazd do pracy w gastronomii czy hotelarstwie,masa osób pracuje w Hiszpanii czy Grecji.W tym sektorze zapotrzebowanie jest duże,począwszy od pokojówek,kelnerów,barmanów,recepcjonistów a skończywszy na animacji. Pracujesz 8h dziennie,1 dzień w tygodniu wolny,takze zawsze znajdzie się czas na zwiedzanie i zabawę ;) Dodatkowym plusem pracy w ciepłych krajach jest pogoda,można wyskoczyć na plażę w przerwie,przed lub po pracy;)
Niestety pośredników nie znam bo zazwyczaj albo znajomi nagrywali mi robote na miejscu albo jechałem w ciemno. Z tego, co się orientuję to większe biura podrózy( np TUI)poszukują animatorów czasu wolnego na swoich stronach internetowych.Zawsze można poprosić wujka google o podpowiedź;) Uważajcie na pośredników i czytajcie co podpisujecie bo mogą zażyczyć sobie np 300euro za znalezienie pracy,a nawet części wypłaty.Pozdrawiam i życzę powodzenia
P.S. Jak już wyjedziecie to napiszcie co z tego wyszło;)
Avatar użytkownika
hitchhiker83
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 01:20


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron