Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Gitarowe śpiewogranie

Re: Gitarowe śpiewogranie

Postprzez emmi » 15 cze 2010, o 13:47

Witajcie:) Ja też jestem za spotkaniem śpiewograniowym :) Sama takie spotkania przy ognisku organizuję co jakiś czas dla znajomych (u mnie na ogrodzie), bywa że zjeżdza się na nie i 30 osób z całej Polski. Kolejne będzie na początku lipca, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany- podam trochę później szczegóły i oczywiście zapraszam :)
"...z plecakiem spakowanych myśli wyruszam znowu w świat..."
emmi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 cze 2010, o 13:30
Nr gadu-gadu: 1140742

Re: Gitarowe śpiewogranie

Postprzez AnizZ » 15 cze 2010, o 22:09

opcja dobra, tylko termin nie pasuje - wakacje :P ale może kiedyś... a jak nie to na zlocie
we wro też się regularnie spotykamy
Avatar użytkownika
AnizZ
Moderator
 
Posty: 190
Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:24
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 0

Re: Gitarowe śpiewogranie

Postprzez bonustrack » 22 cze 2010, o 00:38

Siema! Jak coś to na gitarce w miarę sprawnie sobie radzę, więc jestem otwarty na wszelkie tego typu propozycje ; ]
Avatar użytkownika
bonustrack
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 cze 2010, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 8327397

Re: Gitarowe śpiewogranie

Postprzez MOONAGA » 19 lis 2010, o 21:56

Całą ekipę zapraszam również do mnie na Mazury pod namioty :) Do Olecka, okolice Ełku i Suwałk jeżeli ktoś kojarzy ;) Jakoś latem, nad jeziorkiem można zrobić jakiś biwaczek :) Jakby co to dwie gitarki posiadam i bęben też więc mogę użyczyć osobom, które lepiej niż ja grać potrafią :) Ja mogę za to śpiewać, chociaż i to nie wychodzi mi idealnie :)
Świat jest zaczarowanym ogrodem napełnionym czarodziejskimi zamkami, a ja jestem boginią, nimfą uwięzioną w formy cielesne...
Avatar użytkownika
MOONAGA
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lis 2010, o 17:14
Lokalizacja: Olecko/obecnie Warszawa
Nr gadu-gadu: 7459426

Re: Gitarowe śpiewogranie

Postprzez Porebski32 » 8 gru 2013, o 21:57

napewno sie pojawie
Porebski32
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 gru 2013, o 21:51

Re: Gitarowe śpiewogranie

Postprzez Conradi » 12 gru 2013, o 17:41

Od października to forum jest martwe! Nikt z dawniej zarejestrowanych już tu nie pisze. Pisze na nim jedna lub kilka osób (związane z właścicielem forum) podszywająca się pod różne nicki i zarejestrowane niedawno, bez zdjęcia i głównie na przełomie listopada i grudnia 2013r.. Tak jest na wszystkich wątkach, nic nie wnoszą do tematu i tylko zaśmiecają jednozdaniowymi zdawkowymi i ogólnikowymi tekstami typu, że jest fajnie itp...
Czy Wy nas macie za głupich? : )
"Tylko tak urosnę, jak wysoko sięgam. Tylko tak daleko zajdę, jak daleko szukam. Tylko tak dużo ujrzę, jak głęboko patrzę. Tylko takim się stanę, jak o sobie marzę." Karen Ran
Avatar użytkownika
Conradi
 
Posty: 96
Dołączył(a): 15 lis 2010, o 04:10
Lokalizacja: Kraków
Nr gadu-gadu: 10922717

Re: Gitarowe śpiewogranie

Postprzez pieknyolek » 31 lip 2019, o 11:56

Zapraszam na lekcję gry na gitarze ze strony https://artyz.pl/nauka-gry-na-gitarze-szczecin/
pieknyolek
 
Posty: 45
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 15:34

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka i stacje radiowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów