Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Pociągiem przez Polskę!

Wszelkiego rodzaju podróże po Polsce.

Pociągiem przez Polskę!

Postprzez piostan » 1 lip 2012, o 12:10

Czyli nic innego, jak zakup biletu podróżnika, albo weekendowego i jazda pociągiem (w zależności od biletu, albo tylko TLK, albo TLK z Ex i EIC) bez ograniczeń od piątku 19:00 do poniedziałku 6:00. Miał ktoś już z tym jakieś doświadczenia? Zastanawiam się ile można przejechać podczas takiego wypadu, poświęcając trochę czasu na przejście się po mieście, plus jakieś jedzenie? 8-)
Avatar użytkownika
piostan
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 cze 2012, o 14:22

Re: Pociągiem przez Polskę!

Postprzez insert » 1 lip 2012, o 17:46

Wyjazdy pociągiem też są fajne, więc nie widzę sensu negowania tej formy za koszt który i tak jest niewielki.
Plusem jest to że najczęściej wysiadasz w dobrym punkcie. Często po drodze można spotkać i poznać większą grupę ludzi niż podczas stopa, a przy okazji świetnie spędzić czas.
Także pomysł dla mnie świetny, dużo jeżdżę i stopem i pociągami także polecam, obie formy mają swój urok.
Wszystko można mieć za darmo ale czy jest sens ograniczać się tylko dla zasady że gdzieś można dotrzeć bez kosztów, dla mnie lekka ciemnota.
insert
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 21:57
Nr gadu-gadu: 9751153

Re: Pociągiem przez Polskę!

Postprzez piostan » 4 lip 2012, o 11:59

Mi nie chodziło o wysnucie tematu, który miałby ocenić w jakiś sposób wyższość jednego rodzaju transportu ponad drugim. Sam wolałbym pojechać stopem, bo już po pierwszym wyjeździe wciągnęło mnie to niebotycznie. Problem jest taki, że bliska mi osoba z którą mam jeździć nie jest jeszcze (!!!) przekonana do jeżdżenia stopem. Więc musiałem znaleźć, jakiś kompromis. Dlatego też chętnie poznam - o ile ktoś tutaj ma takie - doświadczenia, czy przede wszystkim dużo da się objechać, jednocześnie poświęcając parę chwil na zjedzenie i zobaczenie paru rzeczy.
Avatar użytkownika
piostan
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 cze 2012, o 14:22


Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron