Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Bieszczady 25.-27.11.11

Wszelkiego rodzaju podróże po Polsce.

Bieszczady 25.-27.11.11

Postprzez Łach » 18 lis 2011, o 12:29

aaa i nocleg mogę wam polecić, 5zł- spanie w centrum Ustrzyk Grn. w stodole na sianie, albo na zajebistym poddaszu ;)
Avatar użytkownika
Łach
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 00:47
Nr gadu-gadu: 3838483

Re: Bieszczady 25.-27.11.11

Postprzez Łach » 18 lis 2011, o 18:28

Za spanie na polu tak czy siak musisz zapłacić, a tutaj masz przynajmniej dach nad głową. Są tam 3 gospodarstwa w których udostępniają noclegi [na sianie bądź materacach]. W jednym z nich jest normalnie zagospodarowana stajnia i wątpię, żeby tam pizgało. W tym pierwszym faktycznie może być takie prawdopodobieństwo, dlatego o tej porze roku można ominąć, ale w sezonie wiosenno/letnio/jesiennym to poddasze jest najlepsze. ;)
Avatar użytkownika
Łach
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 00:47
Nr gadu-gadu: 3838483

Re: Bieszczady 25.-27.11.11

Postprzez sidu » 19 lis 2011, o 15:59

Nocowałem dwa lata temu o tej porze kilka dni na strychu stodoły w Ustrzykach górnych. Choć raczej nie należę do zmarzluchów, to muszę przyznać że nieźle wtedy wymarzłem (jedynie ubranie wszystkiego co miałem w plecaku pomagało zasnąć =). Kolejne noce spędzone w namiocie wspominam już jako całkiem znośne. Pewnie by mnie tak nie wymroziło, gdybym miał dobry śpiwór. Bez porządnego ekwipunku w namiocie zdecydowanie cieplej.

PS Anka, może chodziło tu o spanie na polu u górala, za które faktycznie nie trzeba płacić ;)
W życiu piękne są tylko mile (ew. km;)
Avatar użytkownika
sidu
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 sie 2010, o 11:06
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 9309062

Re: Bieszczady 25.-27.11.11

Postprzez Thieru » 23 lis 2011, o 23:44

Agata, a jaki koszt busa z Rzeszy do Smerka? Bo do Sanoka jak ostatnio prawie 2 lata temu jechałem to ponad 10zł było...

Poza tym w piątek mam do 12 zajęcia na których muszę być (referat zaliczeniowy u profesora-kosy :mrgreen: ) więc nie wiem o której planujesz wyjazd?

Co do stodoły w UG, to nocowałem tam pod koniec września za 8zł i całkiem spoko tam było, na poddaszu i na grubych materacach się świetnie wyspałem. Nie wiem jak w temperatury takie jak teraz, ale wtedy w nocy było chyba około 5st na plusie czy coś około tego i nie było źle 8-) Poza tym kto powiedział, że nie możemy się "rozgrzać" zawczasu? :mrgreen:
''Music is a moral law. It gives soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and charm and gaiety to life and to everything."
Platon
Avatar użytkownika
Thieru
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 01:01
Lokalizacja: Gliwice / Rzeszów
Nr gadu-gadu: 5512272


Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron