Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Wymiana okien

Wymiana okien

Postprzez jurasekl22 » 2 sie 2021, o 21:27

Jeśli borykasz się ze znacznie wyższymi rachunkami za ogrzewanie oraz zjawiskiem niedostatecznej wentylacji pomieszczeń, warto zastanowić się nad wymianą okien. Polecam Wam okna plastikowe cena z montażem , na tej stronie znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.
jurasekl22
 
Posty: 794
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Wymiana okien

Postprzez Deniek » 25 lip 2022, o 16:25

Polecam wymienić stare drewniane okna na nowe plastikowe. Zauważalna różnica w rachunkach
Deniek
 
Posty: 318
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 08:48

Re: Wymiana okien

Postprzez Kunegunda56 » 26 lip 2022, o 15:46

Ja zostawię tutaj namiar na solidną firmę wymieniającą okna i drzwi https://remontowymistrz.pl/montaz-i-wym ... netrznych/ U sąsiadki wymieniali, aż się zdziwiałam ze tak szybko im poszło
Kunegunda56
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 wrz 2018, o 14:15

Re: Wymiana okien

Postprzez carmen » 27 paź 2023, o 21:18

A czy macie doświadczenie może z firmą https://europlast.com.pl/obszary-dziala ... v-swidnica ? Tak pytam, ponieważ nie tak dawno kupiłam stare mieszkanie i wymaga ono generalnego remontu. Chciałabym przede wszystkim zacząć od wymiany okien, aby mieć szczelność i odpowiednią izolację. Czy mogę na nich polegać.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Wymiana okien

Postprzez diuna » 25 lut 2024, o 09:14

Jeśli chcesz wymienić okna i chcesz dostać dofinansowanie na termomodernizacje to pamiętaj że te okna muszą spełniać warunki programu czyste powietrze, wiem że takie okna ma w ofercie Wiśniowski
diuna
 
Posty: 59
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 17:03


Powrót do Okna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron