Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

A.Fu.J. A.Nkiet.A.

Linki.

Re: A.Fu.J. A.Nkiet.A.

Postprzez A.Fu.J. » 17 lut 2012, o 09:50

Żadne wcześniejsze pytanie o cel ankiety nie dotarło do mnie- gdyby tak było, na pewno bym odpowiedziała. Za to mój post został po prostu usunięty bez żadnych wyjaśnień. Ta ankieta to nie spam- to racja, że jest umieszczona na moim serwerze firmowym. Płacę za niego, więc dlaczego mam go nie wykorzystać? Chcę złożyć projekt unijny i przez tę ankietę próbuję się zorientować czy to w ogóle ma sens.
Znalazłam to forum w necie, poczytałam trochę wątków. Widzę, że jest ono wartościowe dla mnie- jest wiele ciekawych ludzi z pomysłami. Więc się zalogowałam, a że zaczęłam od tej ankiety- no cóż taki czas popadł.
Nie rozumiem tego ataku- w jaki sposób krzywdzi to Ciebie lub filozofię autostopu? A poza tym, zawsze wydawało mi się, że autostopowicze są nastawieni pokojowo. Mylę się?
Szczęśliwi, którzy śnią, ale wiedzą kiedy się obudzić, aby przetworzyć swoje sny w czyny.
Pino Pellegrino
A.Fu.J.

Nr gadu-gadu: 0

Re: A.Fu.J. A.Nkiet.A.

Postprzez A.Fu.J. » 19 lut 2012, o 22:58

1. Projekt ma polegać na stworzeniu strony społecznościowej dla autostopowiczów- gdzie będzie można wrzucić swoje zdjęcia z podróży, opisać wrażenia, łatwo odnaleźć ludzi, którzy już odwiedzili wcześniej miejsca, do których się wybieramy i poradzić się ich... Znacie może stronę, która coś takiego oferuje? Może już korzystacie z jakichś serwisów, które mają takie opcje?
Na razie wszystko jest w fazie pomysłów, więc na razie nie mam za wielu szczegółów do podania Wam. Myślę, że w miarę rozwoju tego pomysłu będę Was informować, jeśli będziecie chcieli oczywiście.
2. Pytanie o rok ostatniego autostopowania ma za zadanie zorientowanie się, czy jest to ktoś kto jeździ teraz na stopa, czy może robił to dawniej, dawniej... Interesuje mnie czy ktoś ma doświadczenie autostopu sprzed kilkudziesięciu lat czy aktualne.
3. Przy okazji, nie ma przypadkiem ktoś książki "Autostop polski: PRL i współczesność" J. Czupryńskiego do skserowania/pożyczenia/odkupienia? Przeszukałam już biblioteki uniwersyteckie w Lublinie i w Warszawie i w prawdzie mają tę książkę na stanie, ale niestety ciągle na wypożyczeniu. Byłabym bardzo wdzięczna.
4. Do mikimaus: Pisanie wielu wykrzykników zakrawa na internetowy krzyk, a tym samym atak.
5. Proponuję zamknąć ten temat, bo się robi z tego off-topic, aż mi głupio :)
Szczęśliwi, którzy śnią, ale wiedzą kiedy się obudzić, aby przetworzyć swoje sny w czyny.
Pino Pellegrino
A.Fu.J.

Nr gadu-gadu: 0

Powrót do Wszelkie odnośniki związane ze stopem.