Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Reportaże

Re: Reportaże

Postprzez tagosia » 6 cze 2013, o 19:14

Jacek Hugo-Bader - wszystko, a "Biała Gorączka" w wielkiej szczególności. Facet ma może czasem protekcjonalny ton podróżnika, ale kurde, fantastycznie pisze.

Z młodych i nieznanych, eh, zapomniałam, jak się chłopak nazywa, ale wpadła mi w ręce książka o Uzbekistanie i Morzu Aralskim "Morze (może) wróci", szybko i przyjemnie się łyka.
tagosia

Nr gadu-gadu: 0

Postprzez konon » 9 cze 2013, o 12:42

tak z prywatnej biblioteki:
-bardzo gorąco polecam "Asfaltowy Saloon" W. Łysiaka, nie będę wystawiać recenzji, bo jeszcze nie przeczytałem całej książki, ale czyta się doskonale, zobacz opinie bardziej miarodajne na lubimyczytac.pl
-Wojciech Albiński "Kalahari" jest godne uwagi, barwny opis Afryki w kilku opowiadaniach
-widzę że już znacie kunszt Jagielskiego, nt Kaukazu również, rekomenduję "Wieże z kamienia",
mam nadzieję że wkrótce będę miał więcej do powiedzenia, ale tego Łysiaka to koniecznie spróbuj ;)
konon

Nr gadu-gadu: 3755470

Postprzez Deniek » 11 kwi 2018, o 08:39

Ja już dość dawno temu czytałem ,,Strategię antylop". Poruszający reportaż o walkach plemion Tutsi i Hutu.
Deniek

Powrót do Książki