Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

woodstock 2011 ( PRODIGY )

Re: woodstock 2011 ( PRODIGY )

Postprzez David Tramp » 27 kwi 2011, o 17:40

grzech nie byc tam
Obrazek
Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence
David Tramp

Nr gadu-gadu: 6997888

Postprzez zakrecona20 » 28 kwi 2011, o 23:18

już niech wam sznurówki w trampkach płaczą jak nie bedziecie:P
zakrecona20

Nr gadu-gadu: 0

Postprzez hemi112 » 30 kwi 2011, o 19:08

nie ma bata trza być,sam woodstock to niesamowite wydarzenie,niesamowici ludzie i dla samego klimatu warto byc:) a że "pro zydy" grają-lecę ,pędzę (nie tylko na strychu) gonię;)
hemi112

Nr gadu-gadu: 0

Postprzez Conradi » 4 maja 2011, o 03:14

kto z Was jeszcze będzie na Woodzie? deklarować się proszę :lol:

A po Woodstocku od razu uderzam na ostatni dzień Wolina 5-7 sierpnia XVII Festiwal Słowian i Wikingów
To jedna z największych, wczesnośredniowiecznych imprez w Europie, w której uczestniczy ok. 1500 osób z ponad 20 krajów. Prezentowane są warsztaty dawnych rzemiosł, odbywają się występy zespołów muzyki dawnej, regaty i rejsy rekonstrukcji dawnych łodzi, inscenizacje wydarzeń historycznych i obrzędów oraz wielkie bitwy na 400 wojów.
www.jomsborg-vineta.com/content/view/106/92/

Co roku także będąc w Kostrzynie wybieram się (i nie mogę :lol: ) zwiedzić leżący zaledwie kilkanaście kilometrów stamtąd kościółek templariuszy w Chwarszczanach.
www.chwarszczany.pl
"Tylko tak urosnę, jak wysoko sięgam. Tylko tak daleko zajdę, jak daleko szukam. Tylko tak dużo ujrzę, jak głęboko patrzę. Tylko takim się stanę, jak o sobie marzę." Karen Ran
Conradi

Nr gadu-gadu: 10922717

Postprzez Snaefridur » 1 sie 2011, o 12:50

Conradi napisał(a):A po Woodstocku od razu uderzam na ostatni dzień Wolina 5-7 sierpnia XVII Festiwal Słowian i Wikingów
To jedna z największych, wczesnośredniowiecznych imprez w Europie, w której uczestniczy ok. 1500 osób z ponad 20 krajów. Prezentowane są warsztaty dawnych rzemiosł, odbywają się występy zespołów muzyki dawnej, regaty i rejsy rekonstrukcji dawnych łodzi, inscenizacje wydarzeń historycznych i obrzędów oraz wielkie bitwy na 400 wojów.
http://www.jomsborg-vineta.com/content/view/106/92/

Nie bywam na woodstocku, ale to, świetna sprawa, nigdy nie słyszałam o tym festiwalu, jeśli nic mi nie przeszkodzi to zjawię się tam. Szczególnie, że jestem teraz nie tak znowu daleko. Tylko nie wiem jak się tam dostanę, ten rejon Polski zawsze był dla mnie zagadką. No, ale jakoś dam radę, w końcu: gdzie diabeł nie może tam Autostopowicza pośle! :D
Snaefridur

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty i festiwale