Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

poczatek ;)

Co ci ślina na język przyniesie :)

poczatek ;)

Postprzez zxcv » 14 lip 2011, o 20:44

Witam. jestem nowy na tym forum, mam do was pare pytan [jezeli ich nie zapomnę w trakcie pisania]

Otóz od dłuzszego czasu nosi mnie aby wybrać sie gdzieś na wakacje czy to Polska czy to gdzies za granice niewazne nie mam konkretnych planów, no i wpadłem na sposób ze skoro chciałem spróbowac przejechac na stopa t teraz jest włąsnie okazja sa waacje 0 stresu i cąłkowity lajt ;), problem w tym że do 18 mi brakuje tych nieszczęsnych 3 miesięcy ;(. Jak myslicie ma to jakiś sens wybierać się w tym wieku ? Korci mnie wybrac się może nad morze ? Kompletnie nei wiem od czego zacząc no i tak samemu to chyba ... głupio nie ?

Chciałbym pojechac jak najmniejszym kosztem tzn bez żadnyego wpraszania sie do ludzi czy ""żebrania" ot zaoszczedzic pare żł na transporcie i noclegu ;). troche może dało by sie przez cs a trochę może gdzieś na dziko jezeli tak mozna ;)

Czy może radzicie mi abym sobie dał spokój i nie szukał towarzysza na wyprawę i poczekac do 18 ?
zxcv
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2011, o 20:29

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron