Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Inne nasze zainteresowania.

Re: Inne nasze zainteresowania.

Postprzez Lusesita » 30 lip 2012, o 12:45

Ja też rysuję, chociaż ostatnio trochę odpuściłam. Brak jakichkolwiek pomyslów... Trochę się przez to zniechęciłam, ale wierzę, że wena wróci, ponieważ sprawia mi to ogromną przyjemnosc. Uciekam w inny swiat. Taki mój :) Jak bede już wystarczająco zadowolona z moich prac, to też się pochwale :)

Martyna__ chcialabym wiedziec czy uczylas się gdzies (w sensie: kurs, szkola, cokolwiek) rysowac, czy jestes samoukiem? Widze, ze ładnie kreskujesz, co mi kompletnie nie wychodzi.

Poza tym mam wiele innych zainteresowan. Duzo czasu spędzam na grach komputerowych, glownie RPG, polecam. Lubie tez motoryzacje, kocham muzyke (ostatnio probuję tworzyc). Chyba wszystko mnie interesuje... dosłownie :)
Lusesita

Postprzez k_i_nga » 9 sie 2012, o 22:28

Naklejki z bananów :D
Najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo
k_i_nga

Nr gadu-gadu: 0

Postprzez Trep » 14 wrz 2012, o 15:51

Ja podobnie jak większość z Was mam dość różnorodne zainteresowania poza podróżami. Przede wszystkim literatura, film i muzyka, ale to chyba wszyscy, a na pewno większość ;) Z bardziej nietypowych – zbieram kiczowate dewocjonalia w stylu - Matka Boska fluorescencyjna , albo zamknięta w kuli ze śniegiem, etc. Ostatnio do kolekcji dołączył prezent z Hiszpanii – Jezus na krzyżu z muszli! Trzeba przyznać, ze twórcy takich rzeczy mają wyobraźnię… Marzy mi się też profesjonalny aparat lustrzanka, najlepiej Nikona, ale na to muszę jeszcze trochę poczekać ;)
Trep

Poprzednia strona

Powrót do Inne hobby