Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Inne nasze zainteresowania.

Re: Inne nasze zainteresowania.

Postprzez Bardziejsza » 30 sty 2011, o 17:40

A penspinning i speedubing? Anyone :D?
Bardziejsza

Nr gadu-gadu: 8232304

Postprzez sylwiamagdalena » 30 sty 2011, o 19:03

W Poznaniu w Maltańskim lesie jest fajny bunkier,jak tam kiedyś byłam biegać,to podjechał na rowerku 9-latek i powiedział : No Panienko! Wyskakuj z komóreczki :lol: Długo nie mogłam się pozbierać :mrgreen:

http://www.opuszczone.net/ -> I do zwiedzenia,i do robienia zdjęć genialne! Twierdza Srebrna Góra,Kopalnia Pirytu i Bateria Schleswig-Holstein wygląda bombowo. Chodźmy na bunkry :D
W górach jest wszystko co kocham
Wszystkie wiersze są w bukach
Zawsze kiedy tam wracam
Biorą klony mnie za wnuka

Zawsze kiedy tam wracam
Siedzę na ławce z księżycem
I szumią brzóz kropidła
Dalekie miasta są niczym
sylwiamagdalena

Nr gadu-gadu: 0

Postprzez Raziel89 » 30 sty 2011, o 21:05

Bardziejsza napisał(a):A penspinning i speedubing? Anyone :D?

Ja trochę penspinning - ale nie taki poziom żeby składać własnego pena na części i nagrywac potem filmiki, bardziej 'rekreacyjnie", kręcę sobie cokolwiek i czymkolwiek bo nie potrafię nic nie robić rękoma xD - uzależnienie wręcz.
Speedcubing - kiedyś udało mi się w 2 minuty złożyć - życiowy rekord ;p - teraz to już nie pamiętam nawet tego jedynego algorytmu którego się kiedys nauczyłem :D
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Raziel89

Nr gadu-gadu: 8680872

Postprzez Bardziejsza » 30 sty 2011, o 21:59

Raziel89 napisał(a):
Bardziejsza napisał(a):A penspinning i speedubing? Anyone :D?

kręcę sobie cokolwiek i czymkolwiek bo nie potrafię nic nie robić rękoma xD - uzależnienie wręcz.

Haha, bo to bardzo dobry sposób na częściowe rozładowanie adhd jest xD
Bardziejsza

Nr gadu-gadu: 8232304

Postprzez Niyadea » 1 mar 2011, o 17:28

A ja czasem maluję, rysuję, rzeźbię, jeżdżę konno. Czytam fantastykę, robię zdjęcia, lubię kino. Ostatnio zainteresowałam się bardziej bushcraftem. Wcześniej spędzałam sporo czasu w lesie, ale zawsze miałam coś do jedzenia i zapalniczkę...
I też robię kolczyki :]
I mam takie pytanie, gra ktoś może na bębnie? Bo tańczę brzuchem i fajnie byłoby pojechać gdzieś i móc zarabiać po drodze tańcząc i grając :)
bębny nigdy nie milkną 
czy słyszysz ich rytm 
posłuchaj 
ogień nigdy nie gaśnie 
czy czujesz go pod skórą 
posłuchaj 
nie ma takiego miejsca 
które nazwałbyś domem 
posłuchaj 
jak w rytmie bębnów 
Dęby płoną ogniem 
                    borowiak :)
Niyadea

Nr gadu-gadu: 4283554

Postprzez Unkas » 2 maja 2011, o 18:31

Od blisko trzech lat kolekcjonuję autografy. Zbieram głównie podpisy zagranicznych piłkarzy, lecz w swojej kolekcji mam także sygnatury aktorów, polityków, czy muzyków itd. Moje zbiory liczą niecałe pięćset podpisów. Autografy zazwyczaj zdobywam listownie, lecz co jakiś czas zdarza mi się coś zebrać osobiście. Moim priorytetem są podpisy byłych i obecnych piłkarzy/trenerów Realu Madryt, któremu kibicuję już od pięciu lat. Do perełek w swojej kolekcji zaliczam podpisy m.in. Zbigniewa Bońka, Raula, Eusebio, Michela Platiniego, generała Jaruzelskiego, Lecha Wałęsy, czy Krzysztofa Zanussiego itd.

Jestem moderatorem na forum o tej tematyce, pod adresem: http://www.autografy.mojeforum.net/

Ponadto listę autografów w mojej kolekcji można znaleźć pod tym linkiem: http://www.autografy.mojeforum.net/viewtopic.php?t=3726
Unkas

Nr gadu-gadu: 1520288

Postprzez Akinom » 7 lis 2011, o 23:57

Jeśli chodzi o zbieractwo to moim zainteresowaniem są zapałki, dla rozładowania emocji i gdy potrzebuję wyciszenia rysuję gł węgiel kreda na kolorowym lub ołówek i grafit: tematyka zwierzęca, roślinna.
Pasją moją są konie, jazda konna, a najbardziej zachwycająca jest jazda po górach, dzikich ostępach, konno po Bieszczadach i okolicznych pogórzach, niezapomniane przeżycie... jedziesz za przewodnikiem nagle on wbija się z koniem w ścianę zieleni, która zamyka się za nim natychmiast i nawet nie ma śladu jego przejścia(!!!) zostaje tylko zaufać własnemu koniowi i przylgnąć do jego szyi aby jakaś gałąź nie zmiotła z grzbietu
A co do bunkrów i ich tajemnic to odkrywam Twierdze Przemyśl, część fortów jest zagospodarowana ale część nadal kryje się w gąszczu splątanych roślin ukryta przed ludźmi.
Jak magnes są dla mnie opuszczone wsie, zapomniane cmentarze, zagubione w lasach pomniki, domy, cerkwie i kapliczki, a to wszystko na Pogórzu Przemyskim i w okolicach
Za to nauczyć się chcę jeździć na nartach interesują mnie zjazdy tak rekreacyjnie zimą się poszlajać po stokach tu i tam....
słońce w końską grzywę chowa twarz...
Akinom

Nr gadu-gadu: 8050471

Postprzez Martyna__ » 12 gru 2011, o 00:24

Brakuje mi tu zasadniczo jednego wątku, a mianowicie rysunku i malarstwa. Widzę, że sporo osób się tym para, jestem w ich gronie :) Moje prace: http://marmoladeinpail.deviantart.com/
,,Świat to księga. Kto nie podróżuje czyta tylko jedną jej stronę"
Martyna__

Nr gadu-gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne hobby