Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Sunking - Fotowoltaika

Sunking - Fotowoltaika

Postprzez jurasekl22 » 22 gru 2021, o 11:15

Co sądzicie o fotowoltaice i czy sami posiadacie taką instalacje w swoim domu? Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, to polecam Wam sprawdzić oferte na stronie https://sunking.pl/krakow/ . Sam korzystałem z ich usług jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.
jurasekl22
 
Posty: 825
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Sunking - Fotowoltaika

Postprzez wulkan » 27 wrz 2022, o 14:28

Moim zdaniem teraz jest dobry czas i warto zainetersować się czymś takim jak decyzja środowiskowa dla farm fotowoltaicznych :) a potem zająć się właśnie instalacja paneli.
wulkan
 
Posty: 161
Dołączył(a): 28 sty 2020, o 19:10

Re: Sunking - Fotowoltaika

Postprzez winetta » 26 lis 2023, o 01:51

W Krakowie i okolicach montażem instalacji fotowoltaicznej może się dla Was zająć firma https://fiberlink.pl/fotowoltaika/ . Posiadają doświadczenie, kompleksowo zajmują się projektem aż po montaż i audyt techniczny. Udzielają wsparcia w uzyskaniu dofinansowania z programu mój prąd, są też w stanie pomóc w uzyskaniu kredytu na instalację.
winetta
 
Posty: 74
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 21:13

Re: Sunking - Fotowoltaika

Postprzez carmen » 2 sty 2024, o 10:17

Mhmm dobrze wiedzieć. Ja zaś mogę was nakierować chociażby na firmę Reca Solar, gdzie znajdziecie naprawdę świetne systemy konstrukcji pv. Warto zapoznać się z ich pełną ofertą, ponieważ dzięki im konstrukcjom możecie w sumie w dowolnym miejscu sobie zainstalować takie panele.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron