Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Rowerowo 2 - czyli jak kupić rower

Rowerowo 2 - czyli jak kupić rower

Postprzez czajna » 16 paź 2010, o 00:11

Wątek Rowerowo już jest, a mój dotyczy także rowerów ale od strony bardziej hmm technicznej ;) Bo aby wybrać się na rowerową wyprawę najpierw w te dwa kółka trzeba się zaopatrzyć.
Mianowicie proszę innych rowerzystów o opinie na temat polecanych typów/marek rowerów i informacje takie jak np. gdzie wg was najlepiej kupić rower (nowy/używany, internet/sklep, itp.), na co zwracać uwagę przy zakupie. Ile warte są rowery sprzedawane w supermarketach typu real, tesco - chyba lepiej dołożyć i kupić w sklepie "rowerowym", tak z własnych obserwacji wnioskuję. Chodzi tu głównie o rowery do takich jednodniowych lub max kilkuniowych wypraw - nie typowo w góry ale też nie stricte szosowych . Ze swojej strony podsyłam linka, gdzie można coś poczytać dla początkujących na ten temat http://www.wrower.pl/kupowanie/index.php#wstep

Zbliża się zima (no wiem, jeszcze maaałymi krokami ;)) i można polować na cenowe obniżki rowerów - czy się mylę?? Czy tu okres posezonowy nie ma znaczenia?
;D
Ostatnio edytowano 22 paź 2010, o 21:59 przez czajna, łącznie edytowano 1 raz
"You don't know what you might have set upon yourself
China in your hand..."
czajna
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 cze 2010, o 21:09
Nr gadu-gadu: 0

Re: Rowerowo 2 - czyli jak kupić rower

Postprzez Kastyriel » 16 paź 2010, o 21:59

Osobiście jeżdżę na rowerze marki Giant, oczywiście rower jest górski, ale po mieście też nim można pomykać. Mam go już bodajże od 3-4 lat i sprawdza się wyśmienicie. Wszystko zależy też od tego ile masz kasy i oczywiście od oczekiwań :)
http://visumest.blox.pl/html - opowieść mojego i nie tylko autorstwa :) Zapraszam do lektury :D
Avatar użytkownika
Kastyriel
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 maja 2010, o 10:48
Lokalizacja: Gdańsk, Elbląg
Nr gadu-gadu: 8294225

Re: Rowerowo 2 - czyli jak kupić rower

Postprzez ludi » 17 paź 2010, o 21:39

czajna napisał(a):
Zbliża się zima (no wiem, jeszcze maaałymi krokami ;)) i można polować na cenowe obniżki rowerów - czy się mylę?? Czy tu okres posezonowy nie ma znaczenia?



czy można polować na obniżki cen rowerów po sezonie? jak najbardziej! po prostu trzeba się pytać w rowerowych o modele ze starego rocznika. rower jest tańszy tylko przez to że leżal pare miesiecy nieuzywany w sklepie rowerowym a dany model rozni sie od roweru z biezacego rocznika cena, ewentualnie kolorem ramy.
Osobiscie używam roweru marki Author, ktora naprawde polecam.
Tylko Falubaz!
ludi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 22:52
Lokalizacja: Zielona Góra
Nr gadu-gadu: 6124692

Re: Rowerowo 2 - czyli jak kupić rower

Postprzez jurasekl22 » 2 gru 2021, o 16:12

Ja lubię bardzo jeździć na rowerze. Chętnie sprawdzę jak kupić nowy rower.

__________________________________
https://www.nowinytyskie.pl
jurasekl22
 
Posty: 795
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Rowerowo 2 - czyli jak kupić rower

Postprzez carmen » 20 mar 2023, o 16:43

A mnie interesowałaby lampka rowerowa tylna i tak zastanawiam się nad tym czy nie kupić jej w sklepie
sklepzrowerami.pl . Tam w końcu mają rowery najróżniejsze i również dodatki. Także wydaje mi się, że warto byłoby tam się też rozglądnąć.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron