Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Zakup używanego samochodu

Zakup używanego samochodu

Postprzez jurasekl22 » 26 maja 2022, o 20:08

Jeżeli macie w planach zakup samochodu, to co powiecie na ofertę na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/ ? Znajdziecie na niej najróżniejsze samochody używane, które są dokładnie sprawdzone pod kątem ich przeszłości i uzyskacie na nie pełną gwarancję.
jurasekl22
 
Posty: 832
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Zakup używanego samochodu

Postprzez winetta » 27 maja 2022, o 02:35

Nie każdego stać na nowe auto dlatego nie ma nic dziwnego w zakupie samochodu używanego. A jak chcesz żeby wyglądał jak nowy po zakupie czy chcesz sprzedać auto w lepszej cenie to zdecyduj się na auto detailing gdańsk . Profesjonalne czyszczenie wnętrza, renowacja lakieru, zabezpieczenie powierzchni podniesie walory estetyczne jak i przedłuży żywotność powłoki lakierniczej.
winetta
 
Posty: 74
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 21:13

Re: Zakup używanego samochodu

Postprzez kawazrana » 31 maja 2022, o 13:24

I używany samochód może wyglądać jak nowy, jeśli odpowiednio się o niego zadba. Podrzucam Wam namiary na świetne studio detailingu w Toruniu https://slstudio.pl/auto-detailing-torun-bydgoszcz/ . Robią cuda - nie tylko przywracają blask karoserii ale też plastikom czy felgom. Mają kilka autorskich pakietów zabezpieczających lakier. Ponadto oferują stylizację auta przez naklejanie specjalnej folii zmieniającej kolor.
kawazrana
 
Posty: 99
Dołączył(a): 13 kwi 2021, o 15:11

Re: Zakup używanego samochodu

Postprzez kosaczka » 8 cze 2022, o 19:19

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że to wcale nie jest takie łatwe zadanie. Mnie we wszystkim pomagał brat, bo on się zna na motoryzacji jak mało kto. Dlatego głównie dzięki niemu mam super auto którym dobrze mi się jeździ. To on też polecił mi zakup kosmetyków https://showcarshine.pl/ które pomagają mi utrzymać zadbane auto.
kosaczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 gru 2021, o 18:08

Re: Zakup używanego samochodu

Postprzez andromeda » 26 cze 2022, o 12:49

Wszystko zależy od tego jakim dysponujesz budżetem i możliwościami. Jedni kupują nowe samochody a inny używane i nie ma w tym nic złego. można mieć też używany samochód od pewniaka, dobrze sprawdzony i przetestowany przez specjalistów w salonie porsche centrum sopot. Mam na myśli używane samochody jakie można kupić tam z gwarancją Porsche Approved. Oznacza to że taki samochód jest sprawdzony pod kątem aż 111 punktów weryfikacyjnych, a w każdym z aut zostają użyte wyłącznie oryginalne części.
andromeda
 
Posty: 85
Dołączył(a): 27 cze 2019, o 14:28

Re: Zakup używanego samochodu

Postprzez prevc » 17 lis 2022, o 23:13

kosaczka napisał(a):Z doświadczenia mogę powiedzieć, że to wcale nie jest takie łatwe zadanie. Mnie we wszystkim pomagał brat, bo on się zna na motoryzacji jak mało kto. Dlatego głównie dzięki niemu mam super auto którym dobrze mi się jeździ. To on też polecił mi zakup kosmetyków które pomagają mi utrzymać zadbane auto.


Bez wątpienia jakość kosmetyków ma znaczenie. Próbowałem wielu, ale na wyróżnienie zasługuje marka MAFRA. Jednak co od nich kupię to się sprawdza, dają dobry efekt, auto lśni prawie jak nówka
prevc
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 mar 2019, o 15:46

Re: Zakup używanego samochodu

Postprzez brawurka » 30 lis 2022, o 16:59

Jesli zalezy wam na zakupie sprawdzonego auta, w dobrym stanie, to moge polecic delarea samochodowego AAA Auto, tam sie nie musiscie obawiac, ze beda jakies ukryte naprawy itp, wszystko powiedza jak jest:)
brawurka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 24 mar 2022, o 21:41

Re: Zakup używanego samochodu

Postprzez lauferka » 30 lis 2022, o 20:33

jak uzywane to koniecznie sprawdzic przed zakupem by na konia sie nie wsadzic z ukrytymi wadami... ja wlasnie walczylam z wilgocia w lampie https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/jak- ... -n-18.html
lauferka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 mar 2022, o 18:21

Następna strona

Powrót do Rowery, motory i samochody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron