Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Włoskie auta?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Włoskie auta?

Postprzez Kunegunda56 » 18 mar 2020, o 13:37

Warto je kupować? czy jednak, jak głosi powszechna opinia, lepiej decydować się na samochody niemieckie?
Kunegunda56
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 wrz 2018, o 14:15

Re: Włoskie auta?

Postprzez Pawel1995 » 18 mar 2020, o 15:37

Jeżeli o mnie chodzi to najprędzej rozważałbym samochody japońskie. Ale takie Fiaty też wcale nie są złe. 3 lata jeździłem Stilo, to wiem. I w sumie zgadzam się z tym, co piszą tutaj- że był to bardzo ciekawy, ale jednocześnie niedoceniony model.
Pawel1995
 
Posty: 287
Dołączył(a): 11 lut 2019, o 14:26

Re: Włoskie auta?

Postprzez winetta » 30 maja 2020, o 03:22

A nie lepiej japońskie? Zobaczcie co ma do zaoferowania salon toyota katowice http://www.pewnyautomobil.pl/toyota-kat ... e-w-zabrzu jeśli miałabym wybierać auto to na 99% byłaby to Toyota. W tym salonie można kupić modele zarówno nowe jak i używane, jeśli szukacie auta to bez względu na to jakie fundusze macie - tam coś znajdziecie. Bogate wyposażenie oraz nowoczesne technologie sprawiają, że Toyota od lat pozostaje niezawodna. Mają samochody hybrydowe, auta rodzinne z pojemnym silnikiem, Suvy, również samochody dostawcze czy wygodne auta miejsce. To marka która zadowoli każdego klienta.
winetta
 
Posty: 73
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 21:13

Re: Włoskie auta?

Postprzez diuna » 29 lip 2020, o 13:17

A ja powiem że najlepsze są auta w salonie Porsche Centrum Sopot. Bo nie wiem czy jest ładniejszy i fajniejszy samochód na świecie niż na przykład taki Macan :)
Obrazek
diuna
 
Posty: 59
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 17:03

Re: Włoskie auta?

Postprzez jurasekl22 » 23 kwi 2021, o 14:59

Chciałabym wam polecić https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/ ... detal.html oni oferują samochody i motocykle marki Honda. Mają w ofercie także oryginalne sprawdzone części. Sprawdźcie koniecznie.
jurasekl22
 
Posty: 794
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Włoskie auta?

Postprzez andromeda » 9 maja 2021, o 15:57

Lubię włoskie samochody, są bardzo ładne, niepowtarzalne, ciekawie zaprojektowane i mają atrakcyjne detale poza tym niestety lubią ich dotykać różne usterki. Potrzebna mi była niedawno naprawa pilotów samochodowych siedlce bo przestało mi działać to urządzenie
andromeda
 
Posty: 84
Dołączył(a): 27 cze 2019, o 14:28

Re: Włoskie auta?

Postprzez Krzych9 » 12 maja 2021, o 12:02

Znajomi mają stare, już takie dość "sfatygowane" auto i zastanawiają się właśnie, czy by go nie okleić reklamami swojej firmy (coś jak tutaj http://www.signuskrakow.pl/reklama-samochody/ oferują) - co myślicie? Szkoda auta czy można to jakoś ewentualnie później zdjąć?
Krzych9
 
Posty: 357
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 16:29

Re: Włoskie auta?

Postprzez Kunegunda56 » 7 cze 2021, o 16:26

Ja sama nie widzę za bardzo sensu inwestowania w samochód mieszkając w mieście. W razie czego można większą grupą wynająć busa z Krakowa. :)
Kunegunda56
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 wrz 2018, o 14:15

Następna strona

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron