Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Szkolenia

Co ci ślina na język przyniesie :)

Szkolenia

Postprzez Deniek » 15 sty 2021, o 13:03

Kończy mi się ważność certyfikatu instalatora OZE, chciałbym go przedłużyć na kolejne 5 lat. Ktoś się orientuje, jak taki proces wygląda i ile trwa takie szkolenie?
Deniek
 
Posty: 344
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 08:48

Re: Szkolenia

Postprzez jurasekl22 » 9 mar 2021, o 16:20

Jeżeli jesteście zainteresowani trenera personalnego kurs to polecam skorzystać ze szkolenia Pani Kasi Figuła. Jest to specjalistka w rozwoju biznesu jako trener personalny, która prowadzi wiele webinariów oraz szkoleń z tego zakresu.
jurasekl22
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Szkolenia

Postprzez kamila11 » 16 sie 2021, o 21:39

Od siebie polecę roczną szkołę kosmetyczną: https://akademiakosmetologii.com/pl/c/R ... Online/303 . Zajęcia są prowadzone online co pozwala pogodzić naukę z innymi zajęciami ;)
kamila11
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2021, o 00:25

Re: Szkolenia

Postprzez kamja » 28 lut 2023, o 14:23

Super jest to, że mamy szeroki wybór kursów i szkoleń z różnych branż. Dzięki temu każdy może się rozwijać w kierunku, o jakim marzy. Mnie osobiście zainteresowała oferta https://kursynieruchomosci.pl/ na kurs agenta nieruchomości. Koniecznie dajcie znać, czy mieliście już okazję korzystać z tego kursu.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41

Re: Szkolenia

Postprzez carmen » 5 mar 2023, o 19:08

Najróżniejsze są szkolenia, także mamy szerokie pole do popisu. Bo możemy w ten sposób naprawdę przygotować się z różnych zakresu i stać się tym samym bardziej profesjonalnym i niezawodnym. Jak chodzi o szkolenia organizacja czasu pracy, to śmiało możecie zgłosić się do Human Skills, tam spotkacie się z świetnym lektorami, którzy was przygotują doskonale z tej dziedziny.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Szkolenia

Postprzez Kowos546 » 15 mar 2023, o 14:49

Ja ostatnio postanowiłem zapisać się na kurs angielski indywidualnie poznań Bardzo lubie języki jednak zawsze miałem problem z rozmową w innym języku i dlatego zapisałem się na zajęcia indywidualne. Jak dla mnie jest to super opcja ponieważ cała uwaga osoby jest skupiona na tobie i można popracować nad naszymi słabymi punktami. Polecam
Kowos546
 
Posty: 57
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron