Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Studia na AGH

Co ci ślina na język przyniesie :)

Studia na AGH

Postprzez hasky » 13 maja 2013, o 18:04

Planuję wybrać się na AGH na górnictwo/geologię, coś takiego. Studiuje tak ktoś albo wie czy jest ciężko ?
"...Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic. ..."
hasky
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 10:17
Lokalizacja: Chełm/Lubelszczyzna
Nr gadu-gadu: 28023694

Re: Studia na AGH

Postprzez FantaZy » 13 maja 2013, o 21:16

z reguły na GiG'u ciężko nie jest więc jeżeli jesteś w stanie dostać się na AGH to znaczy, że sobie poradzisz;)
FantaZy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 lip 2012, o 10:43

Re: Studia na AGH

Postprzez PiotrNowinka » 3 lut 2014, o 11:07

Witam!
Mam pytanie do wszystkich studentów lub osób orientujących się w temacie studiowania geologii na AGH na wydziale GGiOŚ.
W tym roku zamierzam się tam dostać i nie widzę innej opcji Smile
Chciałabym się jednak zapytać o najprostszą z możliwych rzeczy: czy warto oraz jakie macie wrażenia ze studiowania? Czy trudno dostać się na ten kierunek?
Ze swojej strony najbardziej obawiam się fizyki i chemi, ale po dniach otwartych na AGH dowiedziałam się, że to norma i większość się tego boi Wink
PiotrNowinka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 11:03

Re: Studia na AGH

Postprzez Doktor Grenvil » 3 lut 2014, o 22:31

Słuchaj, jestem absolwentem AGH, co prawda innego niż GGiOŚ wydziału, ale prawda, którą kończąc studia poznałem jest uniwersalna. Jeżeli Cię naprawdę dany kierunek nie kręci to szkoda twojego czasu.

Jeśli chcesz iść na studia, i zdawać egzaminy, zaliczać semestry, a międzyczasie zastanawiać się czy bardziej boisz się fizyki czy chemii, to nie idź, lepiej idź do pracy, zacznij zarabiać pieniądze, zbierać doświadczenie. Pięć lat doświadczenia podczas, którego zdobędziesz konkretny fach o wiele lepiej wygląda w CV niż pięć lat studiów.

Jeśli jesteś geologicznym świrem, to jest twoja pasja, a studia bądą dodatkiem do niej, jeżeli bieganie z młotkiem w kamieniołomach i oglądanie pod mikroskopem struktury skał to jest to co chcesz robić w życiu to wal na aghowską geologię śmiało.

...ale jeśli nie, to mówię Ci, znacznie bardziej opłacalne jest rozwijanie się, może nawet niekoniecznie pod kątem zawodowym, w kierunku który daje ci radość i satysfakcje niż kończenie studiów dla samego papierka, a w szczególności studiów, które mimo wszystko mogą zabierać Ci wiele czasu

Nie mniej jednak, AGH jako uczelnia i cała jej akademicka otoczka to najzajebistsza rzecz na świecie :)
Avatar użytkownika
Doktor Grenvil
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 21:41
Lokalizacja: Kraków
Nr gadu-gadu: 8974548

Re: Studia na AGH

Postprzez retes » 13 lut 2014, o 12:18

Dasz radę, to nie jest bardzo wymagający kierunek.
retes
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 09:36

Re: Studia na AGH

Postprzez Kunegunda56 » 18 kwi 2019, o 09:49

Ja mogę polecić studiowanie geodezji w Krakowie, specjaliści w tej dziedzinie są poszukiwani i zarobki są całkiem niezłe.
Kunegunda56
 
Posty: 347
Dołączył(a): 3 wrz 2018, o 14:15


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron