Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Roi a skuteczna reklama

Co ci ślina na język przyniesie :)

Roi a skuteczna reklama

Postprzez silver4426 » 21 wrz 2016, o 17:50

Ostatnimi czasy szukałem ciekawych form reklamowania swojej działalności i bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wiedza jaką mają w firmie Conversion w której prowadzą niezłe szkolenia z zakresu Google Analytics czy umiejętnie prowadzą różnego rodzaju kampanie reklamowa przez optymalizację konwersji czy analitykę internetową. Bardzo ciekawą kwestią która dała mi do myślenia jest tak zwany roi czyli odpowiednie mierzenie efektywności źródeł ruchu i jej optymalizacja co przynosi znaczne rezultaty każdej firmie która to stosuje. Możecie poczytać na ich portalu o reklamach które prowadzą, jak one wyglądają lub udać się na fenomenalne szkolenia z zakresu Google Analytics.
silver4426
 
Posty: 86
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 20:58

Re: Roi a skuteczna reklama

Postprzez sollipos » 30 paź 2018, o 09:34

O skutecznoście reklamy można według mnie zacząć mówić dopiero kiedy przeprowadzi się opisany tutaj https://fabrykamarketingu.pl/audyt-seo-strony-www/ rzetelny auryt seo. Po nim dopiero wiadomo jakich działań reklamowych wymaga strona, aby jak najszybciej przyniosły one efekty
sollipos
 
Posty: 81
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 16:23

Re: Roi a skuteczna reklama

Postprzez pieknyolek » 12 cze 2019, o 11:43

pieknyolek
 
Posty: 45
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 15:34

Re: Roi a skuteczna reklama

Postprzez kasiakowa06 » 5 lip 2019, o 14:30

kasiakowa06
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 14:36

Re: Roi a skuteczna reklama

Postprzez jurasekl22 » 27 sty 2020, o 12:25

Oprócz samej reklamy warto jest także wdług mnie zdecydować się na budowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak to zrobić, tutaj https://almaran.pl/ znajdziecie sporo porad na ten temat w bardzo ciekawie i rzetelnie zredagowanych artykułach. Polecam wam odwiedzić tę stronę ponieważ na prawdę warto
jurasekl22
 
Posty: 795
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron