Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Pani Teresa

Co ci ślina na język przyniesie :)

Re: Pani Teresa

Postprzez Jola » 23 maja 2010, o 13:53

Niesamowita kobieta w wieku 76 lat, której nikt nie waży się nazywać staruszką. Dowód na to, że młodość wcale nie musi przemijać wraz z wiekiem. I kluczem nie są tu jakieś wielkie pieniądze. Sprawdza się maksyma, że najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Wystarczy gorąca chęć czerpania z niego tego, co najlepsze i można być człowiekiem w pełni szczęśliwym.
''A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć."
Jola
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 maja 2010, o 01:32
Lokalizacja: Toruń/Giżycko
Nr gadu-gadu: 8921363

Re: Pani Teresa

Postprzez czajna » 15 paź 2010, o 23:55

Pawel_Bartnik napisał(a):Wątek ten zapoczątkowany został w tym miejscu:
http://www.wielotematyka.pun.pl/viewtopic.php?id=170
Pani Teresa to jak dla mnie naprawdę coś fascynującego, dlatego zachęcam do dodawania jakiś linków czy też wypowiedzi dotyczących tej osoby:)


Dziś czytałam w "Zwierciadle" artykuł o tej właśnie kobiecie, bardzo ciekawa historia. Oby więcej takich osób było, nie tylko w naszym wieku ale właśnie takich starszych, którzy pokazują, że wiek niczego nie przesądza i że na marzenia nigdy nie jest za późno. A zamiast siedzieć i narzekać.... :)
Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, o 01:06 przez czajna, łącznie edytowano 1 raz
"You don't know what you might have set upon yourself
China in your hand..."
czajna
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 cze 2010, o 21:09
Nr gadu-gadu: 0

Re: Pani Teresa

Postprzez marcla;)) » 17 paź 2010, o 13:59

moim zdaniem to coś fantastycznego, bo zazwyczaj osoby w tym wieku popadają w pewną niemoc, traktując się jako "już niemogących". to smutne. Potrzeba więcej takich osób, jak Pani Teresa! ja w jej wieku chciałabym nadal tak aktywnie i podróżniczo żyć :))
"Biec pod słońce, kochać mocniej, chłonąć każdy dzień
Przed horyzontem znaleźć spokój pod koronami drzew
Spocząć na chwilę i znów szczęście nieść
Wiedzieć, że żyję - cieszyć się"
marcla;))
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 20:31
Lokalizacja: Wrocław/ Lwówek Śląski
Nr gadu-gadu: 0

Re: Pani Teresa

Postprzez WOJRAS » 17 paź 2010, o 19:13

zaje.ista kobita! to symbol dla nas i wzór!
Avatar użytkownika
WOJRAS
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 paź 2010, o 12:50
Lokalizacja: ZIELONA GÓRA
Nr gadu-gadu: 6954757

Re: Pani Teresa

Postprzez stokrotkabc » 31 paź 2010, o 21:09

Ha! Chwalę się! :D
Dzisiaj byłam u pani Teresy w domu:):):) Spotkałam się z nią... i powiem Wam, że było to cudowne spotkanie! Pokazała nam swoją galerię, swoje dzieła (prawdziwa artystka z niej!), opowiadała o podróżach... Akurat tak się złożyło, że tydzień temu wróciła z kolejnej podróży, wróciła wcześniej, niż planowała, bo nie mogła załatwić wizy do Arabii Saudyjskiej i w ogóle kilka spraw jej się skomplikowało. Ale była w Syrii i Jordanii i mimo wszystko jest szczęśliwa, bo mnóstwo nowych przeżyć ją spotkało. Oprócz tego opowiadała nam o swoim pobycie na Kubie, w Chinach, Japonii... Pokazała nam zdjęcia, poczęstowała herbatą... Jest to kobieta tak cudowna, że aż nie da się tego opisać! Ach, chciałabym w jej wieku mieć tyle energii, siły, tryskać zdrowiem i w ogóle... No zachwycona jestem tą kobietą, co tu dużo mówić..:)
I, tutaj niespodzianka dla Was - pani Teresa chce się z nami, forumowiczami, spotkać! Ona bardzo chętnie opowiada o swoich podróżach, dzieli się doświadczeniem i zachęca innych do podróżowania. Więc... numer telefonu do niej mam, mamy się kontaktować;) Z tym, że przez najbliższe dwa miesiące ona zajęta będzie, bo ma wernisaże i różne spotkania, ale jak powiedziała - przed wakacjami na pewno zdążymy się spotkać.
A teraz pytanie (mam nadzieję, że retoryczne) - jesteście zainteresowani spotkaniem z nią? :)
...a ja mam swą gitarę, spodnie wytarte i buty stare - wiatry niosą mnie...
Avatar użytkownika
stokrotkabc
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 13:41
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 7553292

Re: Pani Teresa

Postprzez mintai » 31 paź 2010, o 21:21

-
Ostatnio edytowano 12 sty 2023, o 19:56 przez mintai, łącznie edytowano 1 raz
mintai
 
Posty: 61
Dołączył(a): 4 paź 2010, o 23:00
Nr gadu-gadu: 0

Re: Pani Teresa

Postprzez AgaP. » 31 paź 2010, o 21:36

No pewnie,że jesteśmy!! :mrgreen:
Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu..
Avatar użytkownika
AgaP.
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 11:53
Lokalizacja: Rabka
Nr gadu-gadu: 616201

Re: Pani Teresa

Postprzez Marzena89 » 31 paź 2010, o 22:05

Tak, tak! jesteśmy :D
proszę zagłosuj na mnie na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/a ... -tajlandii i pomóż mi wyjechać na wolontariat do Tajlandii :)

http://zapiskizpodrozy.eu/
wolontariat w RPA
autostopowe szlajanie po Europie
Avatar użytkownika
Marzena89
 
Posty: 90
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 01:03
Lokalizacja: Ostrowiec Św./Wrocław
Nr gadu-gadu: 2478126

Następna strona

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron