Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Jak schudnąć?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Jak schudnąć?

Postprzez jurasekl22 » 23 lut 2022, o 15:29

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić stronę www.wiosennywiatr.pl , na której znajdziecie wiele różnych artykułów związanych z urodą, zdrowiem, kosmetykami oraz dietą. Czy wiecie np. czym jest dieta ketogeniczna i jakie są jej zalety w stosowaniu?
jurasekl22
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Jak schudnąć?

Postprzez pliszka » 11 mar 2022, o 16:38

Ja juz wielokrotnie probowalam roznych diet, ale niestety bezskutecznie. Dopiero kolezanka pokierowala mnie do kliniki leczenia otylosci w szpitalu Medicover, tam przeprowadzili dokladny wywiad, skierowali mnie na odpowiednie badania i dopiero mialam ustalaną dietę :) Mozna liczyc na profesjonalne wsparcie i doradztwo, a to w procesie odchudzania tez jest istotne.
pliszka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 19 paź 2021, o 12:35

Re: Jak schudnąć?

Postprzez wulkan » 17 mar 2022, o 18:06

Mozna tez zdecydowac sie na catering dietetyczny, ale uwazaj, zeby byl przygotowywany faktycznie przez specjalistow od zywienia. Ja moge polecic https://medidieta.pl/ przygotowywane przez Centrum Medyczne Damiana - jakosc na najwyzszym poziomie
wulkan
 
Posty: 161
Dołączył(a): 28 sty 2020, o 19:10

Re: Jak schudnąć?

Postprzez kamja » 28 lut 2023, o 18:30

Coraz więcej osób decyduje się na stan ketozy. Ale czym on tak naprawdę jest? Odpwiedź na to pytanie znajdziecie tutaj https://bodychief.pl/blog/582336-co-to- ... est-zdrowa Uważam, ze w kwestii zdrowia, to jak najbardziej warto wiedzieć o takich sprawach.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41

Re: Jak schudnąć?

Postprzez kawazrana » 6 mar 2023, o 12:02

Ja uważam, że podstawą odchudzania jest dobrze dobrana i zbilansowana dieta. Przede wszystkim warto wprowadzić do niej zdrowe produkty, takie jak np. https://artmankiszonki.pl/pl/c/Kapusta-kiszona/14 czy ogórki kiszone. Produkty te mają bardzo korzystny wpływ na organizm, gdyż zawierają mnóstwo wartości odżywczych, a także wspomagają proces odchudzania.
kawazrana
 
Posty: 99
Dołączył(a): 13 kwi 2021, o 15:11

Re: Jak schudnąć?

Postprzez carmen » 24 mar 2023, o 19:50

Tak naprawdę podstawą odchudzania się skutecznego jest zdrowe odżywanie oraz ruch.... Jednakże wiadomo, że dzisiaj nie każdy ma czas na gotowanie i inne aspekty, dlatego catering dieta poznań wydaje mi się tutaj dobrą opcją. Przede wszystkim firmy tutaj dbają o świeżość i jakość posiłków, i ich diety są odpowiednio zbilansowane.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Jak schudnąć?

Postprzez Waleriana » 16 kwi 2023, o 22:37

Wspierająca w procesie odchudzania zadziałają również probiotyki. Zwłaszcza jak ktoś jest na bardzo restrykcyjnej, wykluczającej diecie, powinien zadbac o komfort jelit. Sanprobi super formula redukuje wzdęcia i zaparcia, które się często pojawiają jak ktoś jest podczas redukcji
Waleriana
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2 sty 2022, o 01:22

Re: Jak schudnąć?

Postprzez kasandra44 » 17 maja 2023, o 16:10

Każdy tutaj ma rację, warto wprowadzić zmiany żywieniowe, ale też odrobinę ruchu. Nie musi to być nic nadzwyczajnego, nic ponad nasze siły, mnie pomagają zwyczajne, spokojne, długie spacery z psem. Po takiej aktywności i my będziemy zadowoleni i nasz pupil szczęśliwy. Na taką wyprawę warto zabrać miskę turystyczną i wodę, byśmy i zwierzak i my nie odwodnili się. Więcej na ten temat możemy poczytać na blogu https://tiptop24.pl/pl/blog/Spacer-z-ps ... edziec/153
kasandra44
 
Posty: 29
Dołączył(a): 7 lis 2022, o 18:16

Następna strona

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron