Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dieta

Dieta

Postprzez stonoga07 » 8 sie 2022, o 10:21

Każdy z nas posiada jakieś swoje ulubione potrawy. Jedni uwielbiają posiłki bardzo ostre i pikantne a inny wolą dania bardziej stonowane. Pewnie dlatego na naszym rynku jest tyle diet odchudzających, naprawdę każdy może znaleźć taką metodą która najbardziej mu odpowiada. Dieta kojarzy nam się przede wszystkim z ogromną liczbą wyrzeczeń, musimy zrezygnować z dotychczasowego sposoby odżywania i przejść na dietę, a do tego w większości przypadków posiłki są tak niskokaloryczne że na okrągło chodzimy głodni. Coraz częściej pojawiają się jakieś rewolucyjne diety których opierają się na jednym bazowym składniku Dlaczego warto skorzystać z ofert pakietowych Internet i telewizja?.
stonoga07
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 cze 2022, o 15:04

Re: Dieta

Postprzez brawurka » 17 sie 2022, o 11:13

No wlasnie dieta to nie są wyrzeczenia, tylko odpowiednio zbilansowane i pelnowartosciowe posilki. Jesli ktos odchudza sie sam, to pewnie polega to tylko na restrykcjach, przez to szybko mozna stracic motywacje. Najlepiej skorzystac z pomocy dietetyka, na przyklad tutaj https://odchudzanie.medicover.pl/zachow ... -otylosci/ Z tego co sie orientuje, to dietetycy tak ukladaja diety, zeby czlowiek nie chodzil glodny :) Po prostu zmienia sie skladniki z tych niezdrowych na bardziej korzystne :)
brawurka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 24 mar 2022, o 21:41

Re: Dieta

Postprzez Kowos546 » 17 sie 2022, o 14:40

A lubicie sobie sami gotować? Ja właśnie bardzo lubię i jak przechodziłam na dietę to bardzo nie chciałam tej pudełkowej. Na stronie https://zomerska.pl/dieta-odchudzajaca- ... is-wybrac/ poczytałam właśnie jaki jadłospis sobie mogę wybrać aby mi najbardziej odpowiadał. Jeżeli macie zrzucić parę kilo to koniecznie zaglądnijcie na ich stronę
Kowos546
 
Posty: 55
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47

Re: Dieta

Postprzez carmen » 18 gru 2022, o 00:54

Oj z tymi naszymi dietami, to jest naprawdę bardzo różnie. Dlatego warto na chwilę się zatrzymać i dobrze się zastanowić - jak się odżywiać? Co unikać, a co jeść? Ja ostatnio też doszłam do wniosku, że czas zmienić swoje nawyki żywieniowe. Dlatego chce teraz dowiedzieć się magnez źródło najlepsze jakie jest? Co jeść, aby go pozyskać i inne składniki.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Dieta

Postprzez kasandra44 » 27 gru 2022, o 17:28

Ja uwielbiam zupy, kocham barszcz biały,żurki, dlatego też w mojej lodówce zawsze mam żur w butelce dzięki któremu, w razie potrzeby szybko zrobię swoje ulubione danie. Dodatkowym atutem zup, jest to,że są one niskokaloryczne,a niektóre mogą nawet nas odchudzić.Do takich odchudzających zup należy zupa rybna, dyniowa, krem z cukinii, pomidorów. Mają one sporo błonnika i witamin.
kasandra44
 
Posty: 27
Dołączył(a): 7 lis 2022, o 18:16

Re: Dieta

Postprzez Kowos546 » 30 gru 2022, o 15:37

Czy eliminujecie cukier w swojej diecie? Ja zawsze nie chciałam trzymać się ściśle jakiejśc diety i na razie postawiłam na eliminiacje cukru z moich dań i zastąpienie ich zdrowszym zamiennikiem. Polecam wam poczytać na ten temat na stronie wiking.org.pl jest to ciekawe iloma produktami tak naprawdę mozemy go zastąpić. Polecam
Kowos546
 
Posty: 55
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47

Re: Dieta

Postprzez kamja » 16 lut 2023, o 09:18

Dieta keto cieszy się coraz większą popularnością. Tym samym polecam wam portal: https://ketofreak.pl/porady-i-wskazowki ... /uzze_xqdq gdzie znajdziecie wiele sprawdzonych oraz cennych porad na temat tej diety
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41

Re: Dieta

Postprzez carmen » 14 cze 2023, o 16:34

A czy dieta dla aktywnych jest wymagająca? Jak myślicie jak powinna wyglądać taka perfekcyjna dieta dla sportowców, ponieważ tutaj ważne jest to, aby odpowiednio odżywić swój organizm. Nie wiem, ale tak mnie naszła ostatnio myśl, że w sumie to chyba warto byłoby postawić na catering dietetyczny - co wy na to?
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Następna strona

Powrót do Lekarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów