Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dekoracje ślubne i weselne

Co ci ślina na język przyniesie :)

Dekoracje ślubne i weselne

Postprzez jurasekl22 » 1 sie 2022, o 08:30

Gdzie zamawialiście dekoracje ślubne oraz weselne i dlaczego? Na stronie https://www.slubnezakupy.pl/ znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami oraz dodatkami na ślub i wesele.
jurasekl22
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Postprzez carmen » 28 sty 2023, o 23:57

W sumie to i ja o czymś pozwolę sobie wspomnieć, bo może was ta opcja też zainteresuje... Właśnie znalazłam firmę printcup24.pl , która oferuje kubki papierowe na ślub i to zgodne z naszym nawet własnym projektem. Mnie osobiście jest to fajny pomysł i planuję kupić takie kubki, aby ubogacić dodatkowo wesele. Myślę, że warto to rozważyć.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Postprzez Kowos546 » 12 gru 2023, o 19:55

A ja własnie korzystałam z dekoracji na mój wieczór panieński a później jeszcze były do dekoracji domu. Super to wygladało. Jeżeli tak jak ja przy organizacji szukaliście inspiracji to polecam wam pomysł na wieczór panieński Super mi to pomogło ponieważ mogłyśmy się razem fajnie zintegrować.
Kowos546
 
Posty: 57
Dołączył(a): 14 mar 2022, o 10:47

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Postprzez vikaa » 22 mar 2024, o 10:33

Super wiedzieć... Natomiast ja mogę się z wami podzielić namiarem na firmę suknieboho.pl - tam możecie znaleźć bardzo dobre suknie ślubne z tiulem, klasyczne, jak i bardziej z charakterem. Każdy znajdziecie tam coś dla siebie - takie jest moje zdanie.
vikaa
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 lut 2024, o 16:29


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron