Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Bungee

Co ci ślina na język przyniesie :)

Re: Bungee

Postprzez elzbietonka » 17 sty 2011, o 17:04

A na czym najpierw skakałaś? Na bungee czy ze spadochronem?

czyli bungee bardziej ci sie podobalo, czy po prostu wieksze mozliwosci ponownego skoczenia?
Avatar użytkownika
elzbietonka
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 gru 2010, o 21:34
Lokalizacja: siedlce
Nr gadu-gadu: 2921319

Re: Bungee

Postprzez Raziel89 » 17 sty 2011, o 17:57

anka394 napisał(a):skakałam na bungee w Zakopcu kilka lat temu i ze spadochronem też, ale dalej jestem zakochana w bungee i chciała bym się wybrać na jakieś wyższe niż to nasze zakopiańskie. To może jakiś wypad na wiosnę jak już się zrobi cieeepło? Na przykład do Szwajcarii? Poczuć się jak Bond :P


Wow, to chyba rzadko spotykane, żeby bungee bardziej niż spadochron się podobało :D
Niezłe jest też na przykład to, że mój znajomy nigdy nie skakał na bungee i powiedział że nie skoczy, bo się boi, a skoków ze spadochronem ma ponad 200 na koncie xD

i żeby nie było że offtopic cały czas -> http://www.extreme.banzaj.pl/5-idealnyc ... -1947.html
2 miejscówki nawet w Europie są :D
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: Bungee

Postprzez anka394 » 17 sty 2011, o 18:58

Najpierw skakałam na bungee, później ze spadochronem. Oba skoki to niezła dawka adrenaliny, ale troszkę bardziej skłaniam się w stronę bungee jednak. Nie wiem może dlatego, że skakałam w tandemie z instruktorem i na pewno inaczej by było jakbym sama miała wyskoczyć z tego samolotu. Mam nadzieję że kiedyś mi się to uda i wtedy pewnie zmienię zdanie ;) a co do tego kolegi który się boi skoczyć na bungee to moja koleżanka ma to samo, na spadochron nie musiałam jej namawiać długo, ale na bungee powiedziała że nie skoczy!
anka394
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lis 2010, o 20:14
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Nr gadu-gadu: 2865046

Re: Bungee

Postprzez anka394 » 17 sty 2011, o 19:01

a co do tego linka to do Szwajcarii i Austrii to niemalże rzut beretem, więc aż żal z tego nie skorzystać :D następny będzie ten most w Kolorado :)
anka394
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lis 2010, o 20:14
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Nr gadu-gadu: 2865046

Re: Bungee

Postprzez miss_frisky » 17 sty 2011, o 19:19

sluchajcie, ja kombinowałam ze skydiving'iem ale paradoksalnie boje skoczyć na bungee... skok ze spadochronem jest wg. mnie bezpieczniejszy (jak sie skacze w tandemie) dłuższy - w sensie - więcej wrażeń, mozna powdychać (przez pewien czas) niezanieczyszczone powietrze i rozkoszować się pięknymi widokami. No i zawsze można z kimś pogadać :D a skok na bungee to takie szybkie wariactwo :P raz-dwa i już po skoku, człowiek zdąży się tylko zalać adrenaliną :P to ja bym chyba bardziej ze strachu oszalała niż korzystała z wrażeń:P no ale spoko, kwestia gustu :)
"Love the life you live, live the life you love" - Bob Marley
Avatar użytkownika
miss_frisky
 
Posty: 86
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 12:26
Lokalizacja: Wrocław/Poznań
Nr gadu-gadu: 0

Re: Bungee

Postprzez Raziel89 » 17 sty 2011, o 19:35

anka394 napisał(a):Nie wiem może dlatego, że skakałam w tandemie z instruktorem i na pewno inaczej by było jakbym sama miała wyskoczyć z tego samolotu.


No to chyba dlatego ;)

Co do bandżi: 130 euro jako cena dla studentów.... - widać że mowa o szwajcarskich studentach :/

a z tego mostu znalazłem to http://www.tirol.at/at/xlayout/portal/h ... etail.html
nieco lepsza oferta, bo nawet nocleg w hotelu śnaidanie iw ogóle w cenie, ale tak czy siak - dalej dla studentów z Szwajcarii.

Prawie 600zł - czyli tyle ile kosztuje skok ze spadochronem w tandemie :/
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: Bungee

Postprzez anka394 » 17 sty 2011, o 19:53

no cena troche powala! W tej kwestii bungee w warszawie i zakopcu jednak wygrywa ;)
anka394
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lis 2010, o 20:14
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Nr gadu-gadu: 2865046

Re: Bungee

Postprzez miss_frisky » 18 sty 2011, o 00:28

a ile kosztuje skok na bungee w Polsce?
"Love the life you live, live the life you love" - Bob Marley
Avatar użytkownika
miss_frisky
 
Posty: 86
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 12:26
Lokalizacja: Wrocław/Poznań
Nr gadu-gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron