Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Biuro rachunkowe Kraków?

Co ci ślina na język przyniesie :)

Biuro rachunkowe Kraków?

Postprzez sollipos » 3 lip 2018, o 22:15

Szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego do prowadzenia rozliczeń w mojej firmie. Powiedzcie mi czy ktoś z was zna może to biuro z Krakowa http://www.perfekt.biz.pl ? Jeśli tak to co możecie mi o nim powiedzieć? Macie jakieś zdanie na ich temat, którym możecie sie ze mną podzielić?
sollipos
 
Posty: 81
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 16:23

Re: Biuro rachunkowe Kraków?

Postprzez Krzych9 » 4 paź 2019, o 10:42

Moja znajoma od kilku miesięcy prowadzi w Krakowie biuro rachunkowe. Obecnie jest na etapie poszukiwania dobrego oprogramowania, które ułatwiłoby jej pracę. Może macie jakieś pomysły gdzie mogłaby się udać z tym tematem?
Krzych9
 
Posty: 357
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 16:29

Re: Biuro rachunkowe Kraków?

Postprzez Deniek » 4 paź 2019, o 14:07

Z tego co mi wiadomo, to oprogramowanie dla biura rachunkowego jest całkiem ok. Przynajmniej tak mi mówi osoba, która na nim pracuje.
Deniek
 
Posty: 318
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 08:48

Re: Biuro rachunkowe Kraków?

Postprzez jurasekl22 » 2 lip 2021, o 17:29

Prowadząc własne biuro postanowiłem zainwestować. Zakupiłem nowe fotele aby zwiększyć komfort swoich pracowników. Polecam Wam profesjonalne fotele gabinetowe , fotele w atrakcyjnej cenie, różnorodność w kolorach i modelach daje możliwość dopasowania do każdego wnętrza.
jurasekl22
 
Posty: 794
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron